Nodarbības

 

Joga pašreiz notiek slēgtā grupā tikai Zoom platformā online režīmā pirmdienās un trešdienās rītos 6.00 - 7.30 

Informācija: Tel. 29141111

 

Nodarbību izmaksas:  

 
Privātā jogas nodarbība 1,5h 30 Eiro 
Jogas nodarbību mēneša abonements 8 nodarbības 50 Eiro
     

Par jogu:

Joga yuj tulkojumā no sanskrita nozīme savienot, apvienot, saistīt, vadīt un koncentrēt uzmanību, pielietot. Tas nozīmē arī - vienot mūsu gribu ar Dieva gribu. Jogas ceļš ir rast vienotību ar savu dievišķo dvēseli, ar to daļu mūsos, kas pilnīga gaisma un mīlestība – kas ir Dievs pats.

Jogas apmācības ietver sevī arī sanskrita pamatu, vēdisko himnu dziedājumu mācīšanos (katru gadu apgūstam, kādu no senām vēdiskām himnām) kā arī himnu dziedāšanu dažādās Latvijas vietās tēvzemes mieram un labklājībai - vairāk informācijas zvanot Tel. 29141111

“Kad maņas ir mierā, domas klusē, prāts neviļņojas, tad - saka viedie – ir sasniegts augstākais stāvoklis. Šis pastāvīgā maņu un domu pārvaldīšana tika nosaukta par jogu. Kas to sasniedz, tas ir brīvs no maldiem.”
Katha Upanišādas

Jogas grupu nodarbības:

Pareizi izstiepjot un vingrinot muskuļus, mēs atjaunojam organisma dabisko enerģijas plūsmu, tādejādi ķermanis pats atjauno nobloķētos kanālus. Rezultāts ir vairāk enerģijas un dzīvesprieka ikdienā.

Elpošanas tehnikas (pranajama) apguve ļaus Jums mazināt stresa izraisītos nervu sasprindzinājumus un rast mieru un veselīgu miegu bez ķīmiskām zālēm.
Regulāra elpošanas tehniku pielietošana ir svarīgs nosacījums cilvēka laimīgai dzīvei. Laimīga dzīve ir tāda dzīve , kas ir saskaņā ar Dieva, dabas un katra cilvēka dzīves ritmu. Elpojot „neritmā” mēs steidzamies pretī nāvei, elpojot ritmā – mēs dzīvojam.

Mēs katrs esam sava veselības un garīgās attīstības ceļa posmā, nav nozīmes vai simtiem kilometru jau nostaigāts - vai tikai pirmie soļi sperti. Nozīme ir tikai Jūsu gribai būt veselam garā un ķermenī - veseli cilvēki veido veselu sabiedrību. Ja Jūsos šī griba ir, tad mēs priecāsimies Jūs satikt! 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu