Par mums

Esiet laipni aicināti Ājurvēdas un Jogas centrā Pārdaugavā!

Mūsu darbinieki

ILZE SELECKA 

Ājurvēdas medicīna, Ājurvēdas psiholoģija (Eiropas Ājurvēdas Akadēmija, Vācija - Ājurvēdas medicīnas un psiholoģijas sertifikāti);

Joga (Jogas skolotāja, sertifikāts, Yoga Alliance, Christine May);

Marmas punkti (Dhanvantari medicīnas centrs, St.Pēterburga Dr.I.Vetrovs

Yin joga, meridiāni tradicionālā Ķīnas medicīnā (Sebastian Pucelle Registered Yoga school RYS 200) ;

Spirituālās prakses: regresijas terapija, darbs ar dzimtām,vizualizācijas, meditācija ( Eiropas Ājurvēdas Akadēmija, Vācija un skolotāji: Ruth Huber (Šveice), Ph.D., Vitor Rodrigues (Portugāle), Dr. Shrikrishna Bhushan Tengshe, Vācija). 

Tel. 29141111. E-pasts: ilze.selecka@triguna.lv

 

 

DR. GUNA VILKA

Ājurvēdas medicīna un terapijas, ājurvēdiskais uzturs, marmas punktu un meridiānu masāžas (ājurvēdas medicīnas, uztura konsultanta un manuālo terapiju sertifikāti: Eiropas Ājurvēdas akadēmija, Vācija);

Joga (Gundegas Baltijas jogas skola)

Vēdiskā astroloģija (Jyotish) 

Tel. 28313911, E-pasts: vilka.guna@gmail.com

 

Mūsu pakalpojumi:

Mūsu centrs piedāvā Jums dažādus pakalpojumus, kas palīdzēs Jums sakārtot jūsu fizisko un garīgo veselību. Problēmas mūsu dzīvē bieži vien liek aizdomāties par šīs pasaules uzbūvi - tam Jums noderēs mūsu piedāvātie kursi, kas ietver padziļinātas un ļoti vērtīgas zināšanas. Ja interesē joga (cenas, apraksts), kas ietver arī garīgo praksi un sevis apzināšanās mācību caur Asanām un elpošanu (grafiku skatīties šeit). Individuāli konsultējam ājurvēdas psiholoģijā - tas palīdz, ja Jūs atrodaties dzīves situācijā, kurā psiholoģiski netiekat uz priekšu un ir vajadzība pēc skolotāja padoma. Tādās situācijās noder arī Jyotish - vēdiskā astrolģija, kas sniedz atbildes uz to, kas es esmu un kāds ir mans uzdevums dzīvē. Fizisku slimību un dažādu sūdzību gadījumā Jums noderēs ājurvēdas veselības konsultācija, kā arī ājurvēdas uzturs ir ļoti svarīga veselības uzlabošanas sastāvdaļa. Ja Jūsu ķermenis ir noguris un vēlas brīdi miera, ājurvēdas masāža klusumā un siltā eļļā būs tieši laikā. 


Ājurvēda un joga ir apkopojusi un saglabājusi daudzu tūkstošu gadu vecas zināšanas, kas izgaismo mūsu gara un ķermeņa ikdienišķās un mūžīgās vērtības dvēseles gaismā. Izmantojot ikdienā šīs zināšanas, mēs tuvināmies laimei, veselībai un iekšējam mieram. Kā jebkuras zināšanas, kas radušās no tīras apziņas, jo tikušas pierakstītas no apgaismotiem viediem cilvēkiem - tās nes sevī zināšanas par gaismu un ceļu uz to.

Centra filozofija

Triguna – Ājurvēdas un Jogas veselības centra un tā darbinieku garīgās vērtības un attiecības ar konfesijām un reliģijām Latvijā un pasaulē:

Centrs nepārstāv kādu konkrētu reliģisku konfesiju vai mācību kā vienīgo patiesību, bet gan balstās uz jebkuras reliģijas, mācības rakstiem un to atbalsta, ja tā sludina un seko miera, savstarpējas mīlestības un cieņas principiem. Mēs cienam katra indivīda brīvu izvēli piederēt vai arī atturēties no piederības kādā no reliģiskām kopienām vai mācībām, ja vien tās nav pretrunā ar nevardarbības principiem pret cilvēku, dzīvnieku un dabu. Centrs un tā darbinieki nesludina jogu un ājurvēdu kā reliģiju (joga – nozīmē savienot (ķermeni ar garu); ayur – dzīve, vēda – zināšanas), bet gan pielieto tās kā cilvēces gaišāko prātu apkopotas zināšanas par ķermeņa un gara vienotību, piecu dabā esošo elementu likumsakarībām un dabas ritmiem.
Triguna – Ājurvēdas un Jogas veselības centra darbinieki iesaka izmantot visas tās uzturvielas, kas balstās uz dabiskas izcelsmes bāzes (zāļu pulveri, tējas, minerālvielas utt.), un ir apstiprināts to pielietojums ājurvēdas medicīnā kā cilvēka ķermeņa un gara veselību veicinošs.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu