Masāža Grūtniecēm

Ājurvēda, jau izsenis ir pievērsusi ļoti lielu uzmanību grūtniecēm un jaundzimušiem - jo tieši šajā periodā veidojas jauna dzīvība, kas atnāk ar savu karmu un uzdevumiem. Lai šis mirklis paliktu atmiņā ir svarīgi samazināt Vata došu - jo tieši Vata izraisa bailes, stresu, nervozitāti, saspringumu un sarežģī dzemdību procesu. Vata ir kā vējš, kustīga un ātra, sausa un raupja. Lai mazinātu šo ietekmi - silta eļļa, individuāli izmeklētas ēteriskās eļļas un profesionāls pieskāriens būs tas, kas atgriezīs pie sievišķības dabiskā līdzsvara, sakārtos enerģijas plūsmu. 

Kādas ir priekšrocības šai masāžai?:

- Mazinās nogurums, sāpes mugurā 

- Uzlabojas miegs

- Klusumā skanot mierīgai mūzikai nomierinās nervu sistēma 

- Maigi iedarbojoties uz Marmas punktiem, tiek izlīdzinātas enerģijas 

- Eļļas masāža ar ēteriskajām eļļām mazina Vata došu, nomierina Prānu - priekšnosacījumi mierīgām dzemdībām

- Uzlabojas garastāvoklis! 

Pirmajā trimestrī: Palīdz mazināt sliktu dūšu, mazinot bailes un gaidāmās pārmaiņas.

Otrajā trimestrī: Dod vajadzīgo atbalstu fizioloģiskajām ķermeņa pārmaiņām, baro ar eļļām, mazina dažādus psihosomātiskos simptomus.

Trešajā trimestrī: Sagatavo dzemdībām, mazina ķermeņa sausumu, palīdz mazināt tūskas utt. 

Atsauksmes: 

Tuvojoties manas dzīves Lielajam notikumam dzemdībām, lai mazinātu bailes gan no paša dzemdību procesa gan no no izmaiņām, ko ienesīs bērniņa piedzimšana, es biju izvēlējuies par to nedomāt apslēpjot iekšējās bailes, kā palīglīdzekli izvēloties cītīgu strādāšanu un nemitīgu darbošanos.
Taču 2 nedēļas pirms dzemdībām, es pieņēmu lēmumu darīt, kaut ko sevis labā, darīt, lai apjaustu un pieņemtu situāciju. Man blakus bija Guna ne tikai miesu eļļojošu un sildošu, bet arī garu mierinošu masāžu .Es pat negribētu īpaši uzsvērt grūtnieču, jo sajutos, ka tā mazāša ir mums ar Bērniņu. Process, kas ļāva pieņemt, apstāties un ieklausīties, mazināja bailes un lika procesa priekšā noliekt galvu un mēģināt paļauties.
Tās ir īpašas eļļas, smaržas un sajūtas, kas saskan ar manām un Bērniņa vibrācijām. Tās ir mantras un tas ir vēstījums caur Gunu Mums.
Esmu pārliecināta, ka šīs īpašās tikšanās reizes pirms dzemdībām bija tieši tas, kas bija vajadzīgs mums. Mums, lai sagatavotos īpašai tikšanās reizei.
Protams arī fiziskie ieguvumi - zīdaina āda un noņemtas muguras sāpes. Viss notiek, kā tam jānotiek, bet es būtu gribējusi šo sajūtu ienest sevī ātrāk. Katrā ziņā tagad zinu, kur griezties arī pēc dzemdībām, jo pārmaiņas ir trauksmainas.
Mēs Tev, Guna ,sakām PALDIES.
Ilze un Mazā Katrīna

 

Pieteikties masāžai - rakstot uz e-pastu (guna.selecka@gmail.com) vai zvanot 28313911 

Masāžas ilgums 1h15 min, cena: 40 Eiro (iespējams iegādāties elektronisku dāvanu karti, iepriekš sazinoties) 

Masāžu veic Guna Vilks, ājurvēdas uztura un masāžas speciāliste, jogas skolotāja. 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu