Ardra nakšatra

Ardra - intelekta sprādziens

Tavs prāts ir zibens lietū un lietus zibens vētrā.
Prāts kā neprātīgs šaudās, tas grib un negrib vienlaicīgi.
Tu raudi un caur asarām smejies, jo dzīve ir piedzīvojums un šausmas vienlaicīgi.
Tu ilgojies pēc dimantiem, bet baidies līst alā, lai tos sameklētu,
Jo tavs inelekts ir spožs kā dimants, bet tas milzīgu prasa piepūli to nopulēt.


Tu to zini, ka tavs prāts ir kā dimants. Tāpēc tu pats sev dzīvē izvēlies apstākļus, kas uz tevīm spiedīs, spiedīs un vēlreiz spiedīs. Tā lai tu varētu izlauzties, nopulēties un būt spožs savā būtībā.

     
Šiva - Rudra
Tava dievišķā zvaigzne ir Destrukcija

Bieži izdzirdot šo vārdu vērstu savā virzienā cilvēki nokaunās, jo sabiedrība prasa labvēlīgu attieksmi, paklausību un sekošanu likumiem. Nekādus zibeņus, nekādas izrādīšanās. Bet Ardra GRIB! Tai ir vienalga noteikumi, kas ir uz Zemes. Tā vispirms grib lietas izjaukt, salauzt un iznīcināt - tad mācīties. Jo augstākais mērķis Destrukcijai ir izjaukt cilvēku ingoranci par ilūzijām, ko viņi paši ir radījuši. Kādus instrumentus tie izmanto šajā darbā - viņiem pašiem ir vienalga.


~Šiva dejo uz mūsu neziņas – Apsmarapuruša (aizmirstā un aizmiglotā būtība) guļ zem viņa kājām. Visa šī pasaule ir Apsmarapuruša – pilna ar aizmiglotību un aizmirstību uz kuras Šiva realizē savas dejas drāmu. Šiva bija tik spēcīgs, ka tas izdzēra indi, kas radās Okeāna kulšanas rezultātā. Tāds ir viņa spēks.

Gudra cilvēka pasaulē komplimenti ir inde. Kritika ir nektārs.
Te mēs atnākam līdz Ardras tumšākajai pusei. Redziet, tumšā puse nav slikta vai laba. Tas ir tikai instruments cilvēka rokās. Tā ir puse, kura rada problēmas tikai tajā gadījumā, ja cilvēks to ILGSTOŠI apspiež, noliedz, kaunās vai pat tīksminās par to. Visādā ziņā tas nav veselīgi.

Ardra vispirms dzīvē sataisa lielus podus, bet tad mēģina to visu salabot. Tāda ir viņas daba.

Ardra ir ciešanu un asaru nesējs (asaras par to, kā cilvēki dzīvo ilūzijā! Tas nekad nevar nojaukt vai pazudināt īstenību!). Tas kā zibens spēriens māk atrast katra cilvēka vājāko vietu un trāpīt tieši centrā. Apejot jebkuras izlikšanās vai prāta konstrukcijas. Tev kā Ardrai var iztrūkt empātijas vai izpratne par robežām, kuras tu viegli pārkāp esot blakus cilvēkiem. Tu esi tik spēcīgi tiešs, ka ar tevi varētu ražot elektrību. Tu vari daudziem nepatikt, bet nekāds stress - gudriem cilvēkiem tu patīc. Jo tie izprot īstā nektāra dabu.

Un tomēr - padomā par to.. kas notiek ja tevī ir šī Ardras enerģija, bet tu to noslāpē, aiz lišķīgi manipulatīva smaida parādi, ka viss ir labi. Tu izliecies. Tu mānies. Tu smejies. Aizvainojumi, dusmas viņi krājas un krājas. Tu ķeries pie dažādām atkarībām, tu gribi aizmirsties un tikt projām no savas iekšējās pasaules. Kas to vien dara kā dusmojas!!! Pietiek kādam tev izdarīt kaut ko "aiz muguras", tavi zibeņi atbrīvojas kā melns mākonis un iet pāri visiem - pilnīgi visiem! Tad jau vairāk nav nekādas šķirošanas.

Tieši Ardrām dzīves sākums, ir Saturna perioda caurvīts. Un tas ir drūms laiks visām Ardrām (protams, jāņem vērā Saturna pozīcija kartē). Depresijas, pašnāvības - vēsture ir bagāta ar to.

Daži pasaulē pazīstam cilvēki, kam Mēness ir Ardra nakšatrā.
Hīts Ledžers - intesīva, notikumiem bagāta jaunība. Atkarības. Pašnāvība Saturna periodā.

Žanna Da Arka - intensīva, skaļa un drosmīga. Pārkāpa visas robežas.

Kurts Kobeins - izcils sava laika mūziķis. Atkarības. Pašnāvība Saturna periodā.

Toms Elis - aktieris, kas atveido galveno lomu seriālā Lucefers. Aizgāja uz seriāla mēģinājumu nesagatavojies. Viņu paņēma uzreiz, tīri tāpēc ka atbilst.

Raiens Filips - attēlo galveno lomu filmā "Bīstamās spēlēs". Izcili parāda kādas "ziepes" Ardras mēdz sadarīt jau pašā jaunībā. Tie izjauc visu, lai pēc tam lēnām salabotu. Tie var izvēlēties maksimāli pašu dramatiskāko scenāriju, lai gūtu vērtīgāko pieredzi.

_________________

Dusmas, agresija un pat vardarbīgas tieksmes var būt viens no Ardras tumšās puses izpausmēm. Viņi mēdz lietas uztvert ekstremāli, lai arī viņi māk slēpt savas emocijas, tieši tas var novest pie darbībām, kas var būt destruktīvas apkārtējiem cilvēkiem un beigu beigās – pašam indivīdam.

Kā neitralizēt šo enerģiju?

Sākumā akceptē savu dabu un beidz izlikties par rožlapiņu ievārījumu. Tu esi ērkšķi. Tālāk atrodi veidu kur tu vari intelektuāli un radoši ieguldīt šo savu lielo dāvanu - spēju attīrīt, spēju noņemt nost veco, nederīgo, spēju RADĪT! Izmantojot savu aso, ņipro un atjautīgo prātu. Tu esi radošuma enerģija, spēcīga, impulsīva un mierā tādu atstāt ir bīstami. Ja tu neradīsi, tu sāksi graut.

Graut vai radīt - divas izvēles.

Sacensību sports ir labs veids kā neitralizēt šo agresīvo enerģiju.

Mūziķa Aleksandra Raibeka kartē Mēness ir Ardra nakšatrā. Viņa jaunākajā dziesmā, viņa Saturna perioda izskaņā tiek pastāstīts kā viņam ir gājis. Atceries varbūt, viņš uzvarēja Eirovīzijā ar dziesmu "Fairyltail", kas arī ir viena no Ardras nakšatras tumšākajām pusēm.. par to vēlāk. Bet 11 gadus viņš bija atkarīgs no miega zālēm, cīnījās ar smagu depresiju. Šī dziesma tapusi pēc tam.


Despite the troubles on my way
I'm crawlin' through the dark night
Waiting for my sunshine
All the demons I have faced
They've only made me stronger
Day by day
Confusion (check)
Depression (check)
The never-ending questions (check)
I believe, I believe, I believe they'll fade away

 

EDIT 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu