Jyotish apmācība

Vēdiskās astroloģijas kursu sākums 2021 gada 2.februārī

Saņem lekciju katru otro nedēļu, 3 h garumā! 

Kursus vada Dr.Guna Vilka 

Jyotisha kurss ilgst ~20 nodarbības, kursa ietvaros Jūs varat saņemt 304.lpp. biezo Vēdiskās astroloģijas grāmatu:

Skatīt Video

KURSA PLĀNS:

Pirmā nodarbība: Ievads, kas ir planētas, mājas, zīmes - kāda ir to visu nozīme un īss ieskats kopainā par to, ko mēs mācīsimies pārējā laikā. 

Tālākajās nodarbībās:

SURYA (Saule), daba, ietekme un Upaijas. Savas kartes analīze. EGO nozīme dzīvē. ATMAKARAKA (Dvēseles planēta)

CHANDRA (Mēness). Mūsu apziņas spoguļi, par to kāpēc svarīgi atslābināties. Ievads 27 Nakšatrās. 

GURU (Jupiters). Skolotāja nozīme dzīvē. Mantras iniciācija. 

RAHU un KETU. Ilūziju vara pār mūsu pasauli, kā pārvarēt, upaijas Rahu - vai tādas pastāv ? Kāda ir askēzes nozīme. 

BUDHA (Merkūrijs). AMATYAKARAKA (Karjeras planēta)

SHUKRA (Venēra) un MANGALA (Marss). Sievietes un Vīrieša loma sabiedrībā. 

SHANI (Saturns). Sade Sati nozīme. Baiļu sajūtas. KARMAS nozīme. 

1, 2, 3 MĀJA - cilvēks pats, viņa vērtības un vēlmes. Kā tās atrast un realizēt.

4, 5, 6 MĀJA - cilvēka emocijas, mīlestība un smags darbs.

7, 8, 9 MĀJA - attiecības, baiļu transformācija un augstākās zināšanas. 

10, 11, 12 MĀJA - mūsu darbs, dzīves rezultāti un Mokša - atbrīvošanās. Kā atrast savu īsto profesiju ? 

Praktiskais darbs, analīze - KOPSAVILKUMS. Planētu konjukcijas - ievads. 

Upaiju meklēšana, svarīgi aspekti astroloģijā. 

Čakras - kā meklēt horoskopā, kuras čakras ir vājas un kā tās stiprināt. 

Zīmju daba, elementi.

Vastu - kā redzēt horoskopu kā savu dzīvojamo telpu. Kā caur zināšanām par vidi, stiprināt savu dzīvi. 

Planētu periodi (Mahadasha) - to nozīme mūsu dzīvē 

Varshaphala - gada horoskopi un to analīze 

Mode un Astoloģija - kā apģērbs ietekmē mūsu dzīvi. 

APMĀCĪBAS:

Maksa par nodarbībām tikai 250 Eiro par visu kursu. 

Pieteikties: vilka.guna@gmail.com 

ATSAUKSMES par iepriekšējiem kursiem:

Dagnija: Milzīgs paldies!!! Caur Tavu kursu piedzīvoju neskaitāmas atklāsmes un atziņas. Tas bija tas, ko man ļoti vajadzēja - ekskurss dziļumā, kas palîdzēja un palīdz izprast sevi un citus. Ar milzīgu interesi veltu laiku studijām katru dienu, jo kā Tu zini, pašdisciplīna ir mana draudzene. Protams, es klausos vienu un to pašu vairākas reizes, jo tik vienkārši jau nepielec. Un vienmēr atklāju kaut ko jaunu. Esmu ļoti pateicīga un aizkustināta, ka ļāvi man pabeigt noklausīties kursu, neskatoties uz manu situāciju.  Paldies vēlreiz, Tu esi lieliska skolotāja.

Linda: Gunas vadītie vēdiskās astroloģijas kursi man bija kā jauna pasaule, kurā var ienirt dziļi jo dziļi, uzzināt par sevi un saviem apkārtējiem, iemācoties palīdzēt sev un citiem. Guna iedod ne tikai iespēju ieskatīties savā horoskopā, bet arī dod zināšanas kā uzlabot savu dzīvi, kā arī redzēt iepriekšējo sekas. Iesaku šo  nodarbību ceļojumu ikkatram, kam ir vēlme uzlabot un ievirzīt savu dzīvi patiesajā tās virzienā. Guna māk pastāstīt ļoti sarežģītas un dažreiz smagas tēmas interesantu stāstu veidā un ar praktiskiem risinājumiem. Ceru turpināt iegūt zināšanas pie Gunas arī turpmāk, paldies no sirds!

Ieva: Paldies par burvīgo astroloģijas kursu! :)Es patiesībā būtu priecājusies par vēl vairāk mājas darbiem un eksāmenu noslēgumā! Māsa jau iesmēja, ka manam Saturnam jau patīk mājas darbi un eksāmeni :)Kopumā bija tiešām vērtīgi un interesanti!Paldies!!

Rita: Katra lekcija lika pastiprināti padomāt par vismaz vienu tēmu. Un tad tā kā melna nakts visu laiku nāk virsū :D Piemēram, kad kādā lekcijā bija runa par diētas jautājumiem, es parasti kā reiz biju ar kaut ko sagrēkojusies vai kaut kādu nepareizību centusies ignorēt, bet tad nāk Guna un visu sabojā :D Un tad tas trauciņš tik ļoti sapilinas, ka aizvien grūtāk paliek ignorēt lietas. Šis kurss nav tikai par astroloģiju un tā ir tā lielā pievienotā vērtība.
Ar katru lekciju bija liels azarts meklēt kartē ko attiecīgā lieta nozīmē, taču kursa beigās sajūta diemžēl ir, ka neko vairs nezinu. Ne jau tāpēc, ka slikts kurss, bet tāpēc, ka ir tik ļoooti daudz nianses, pastiprinošo, harmonizējošos aspektu, kā arī kopumā daudz individuālo lietu par to, kā tas katram dzīvē izpaužas. Nu ir skaidrs, kāpēc vajag gadiem krātas zināšanas un pieredzi.Tagad liekas, ka viss šis ir noteikti jāzina pirms nākt uz astroloģijas konsultāciju, lai karti varētu pētīt kopā.Kopumā grūti aprakstīt, cik vērtīgi un interesanti! Paldies! :) Un paldies par attālināto lekciju iespēju!

Liena: Kursos palīdzēja vieglāk visu saprast piemēri no dzīves un dažādi salīdzinājumi, kas paliek daudz labāk atmiņā kā plika teorija. Sajūta, ka ir iedotas ļoti daudz zināšanas, tagad tikai jāiemācās to visu apkopot un salikt kopā, lai varētu pastāstīt par cilvēku.
Liels paldies, kurss bija ļoti vērtīgs priekš manis un arī iedvesmojoši, daudz atziņas, kas lika padomāt, kā arī vairāk izprast un saprast!
Prieks mācīties no Jums!  

Lilija: Labdien, dārgā Guna! Esmu ļoti pateicīga par kolosālu pieredzi! Atmosfēra fantastiska,izmaiņas dvēselē amizantas. Man grūti atrast mīnusus nodarbībās. Varu runāt tikai par plusiem. 

Anta: Esmu pateicīga Tev, ka pirms gada augustā, Ezerkalnos ierunājies, ka būs jauns vēdiskās astroloģijas kurss un teici man, lai padomāju un piesakos. Sākumā biju nedaudz domīga par šo kursu, bet pēc rudenī izietā Ājurvēdas kursa man vairs nebija šaubu, ka vēlos ieskatīties arī vēdiskās astroloģijas pasaulē. Mani saistīja arī Tava pasniegšanas prasme, jo Tu proti izskaidrot vienkārši, pateikt, kā ir, un aizraut ar stāstāmo, tāpēc parasti izvēlējos sēdēt tuvāk. Vēdiskās astroloģijas nodarbībās ieguvu daudz vairāk izzinošu un noderīgu zināšanu par sevi un citiem nekā biju domājusi iepriekš. Kurss bija apjomīgs īsā laikā, kur guvu kādas atbildes arī uz sev izzinošiem jautājumiem, kāpēc notiek tā, kā notiek, un kādā ziņā iekšēji "nomierinājos" par kādiem jautājumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu