Ketu periods jeb Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari

Ketu periods (Maha Dasha)

Tas ir 7 gadu posms starp Merkūrija un Venēras periodu. Ketu periodā mūsu kapu rok mūsu ambīcijas un lepnība, dzenoties pēc atzinībām, mēs nonākam pie sasistas siles. Lielākā daļa Merkūrija periodā sasniedz labus rezultātus, slavu, naudu, Ketu to visu apstādina sniedzot dzīves svarīgāko mācību – sevis iepazīšanu.
Cilvēkus biedē Ketu periods, jo:


1. Atdalīšanās. Ketu dzimšana jau pati ir saistīta ar to, kā galva atdalījās no ķermeņa. Ketu ir ķermenis – bez galvas, kas ir maņu centrs. Ketu ir planēta, kas atbild par atdalīšanos. Pēc G.Vijay Kumar pētījuma un manas personīgās pieredzes, 70% laulības sākas Rahu periodā, 80% šķiršanās notiek Ketu periodā. Neviena laulība nevar būt līdz galam laimīga, ja kāds no partneriem iet cauri Ketu periodam. Saderināšanas izjūk, partneri pamet viens otru, vecāki izdzen bērnus no mājām, draugiem parādās citas intereses.
2. Nāve. Ketu simbolizē pēdējo atdalīšanos – no ķermeņa. Šajā periodā pastāv liela iespēja, ka nomirst kāds no tuviem cilvēkiem. Šī perioda ietekmē var būt domas par pašnāvību, kas ir daudz biežāk nekā citos periodos.
3. Zaudējumi. Nevienam nepatīk šis vārds un ko tas nes. Cilvēka dabā ir vinnēt un uzvarēt, iegūt un saņemt. Jo vairāk cilvēks tiecas uz materiālo, jo grūtāk būs pārvarēt Ketu radīto atņemšanas skolu. Ketu noslēdz uzvaru gājienu, kas var atsākties pēc tam Venēras periodā. Ketu tikai vēlas, lai mēs saprastu, ka mēs neesam īpaši un varam arī zaudēt. Cilvēkiem tas nepatīk. Šajā periodā “pozitīvās domāšanas” spēka grāmatas var sadedzināt krāsnī.


4. Bezdarbs. Gadījumā, ja Ketu ietekmē darba māju (10), cilvēka pārņemtība ar darbu var novest pie statusa pazeminājuma vai nespējas atrast savu nodarbošanos. Pazīstu vīrieti, kas Ketu perioda sākumā salauza abas kājas un ilgstoši palika bez darba. Ketu mērķis ir mūs novirzīt uz mūsu patieso un īsto nodarobšanos. 
5. Ego – zaudējums caur pazemojumu. Mēness, mūsu prāts baidās no Rahu, Saule – mūsu dvēsele baidās no Ketu. Ketu izdauza pēdējās ego paliekas no cilvēka kā putekļus no paklāja. Intelektuālā arogance tiek aizstāta ar garīgo pazemību.
6. Prāta tumsība. Gandrīz visi cilvēki Ketu periodā pazaudē skaidru fokusu domāšanā, smadzenes nokļūst tādā kā “mākonī”, apjukumā, sajūta kā pazudis. Mentāli cilvēks atrodas citā vietā.
7. Slimības. Sākot no vieglām un regulārām galvassāpēm līdz pat nopietnām slimībām. Šīs slimības nāk no iepriekšējām dzīvēm un dažkārt pat nav novēršamas caur veselīgu dzīvesveidu.
Izlasot šo visu nav brīnums, ka Ketu periods izraisa trauksmi. Bet, neskatoties uz visu iepriekš aprakstīto – Ketu funkcija ir cilvēku vērst uz garīgā ceļa, ja zina kā ar to apieties.

Ja Ketu vajadzētu iedod personas veidolu, tas būtu kāds mūks. Cilvēks, kas ir atteicies no visa un nodevies garīgajam ceļam. Daudzi svētie un garīgā ceļa meklētāji uzskata Ketu periodu par vienu no labākajiem, jo Ketu ir kā šis mūks, kas atnācis kā pavadonis skaidrākai izpratnei par mūsu dzīvi un augstākajām zināšanām par atbrīvi. 


Atceries, Tu esi kā putns, kas ieslodzīts materiālā būrī un Ketu nav Tavs ienaidnieks, viņš ir atnācis Tevi atbrīvot. Ir tikai jāatsakās no tā, kas Tevi ir līdz šim ierobežojis. Pat, ja Tu sēdi skaistākajā zelta būrī ar dimantiem ko varētu nosaukt kā: 
- Statusi
- Alga
- Dzīvesveids
- Attiecības
- Atkarības
Ketu ienāk un paņem visu to nost, kas ir neīsts. To, kas būs šķērslis mūsu garīgai izaugsmei. Pat, ja tā ir pieķeršanās savam garīgajam gudrības statusam. 

Tas parāda mums:


- Tas, kas Tev pieder, nav tas, kas Tu esi. Pat, ja cilvēks pazaudē visu, kas ir viņa dzīvē – māju, vīru vai sievu, biznesu utt. Mēs vienalga esam dzīvi un mēs neesam tas, kas mums pieder. Mēs esam kaut kas virs materiālās un emocionālās pieķeršanās. Mēs varam dzīvot laimīgi bez tā visa, šī sajūta atbrīvo.
- Svētie mums saka – lai mēs atbrīvojamies no materiālās pieķeršanās, bet, ko mēs darām ? Mēs turpinām lūgties, lai mums būtu vairāk naudas, varas un attiecības.
- Saturns un Rahu var dot laiku un telpu, lai mēs tiktu galā ar lietām, Ketu atstāj ļoti maz iespēju manevram. Viņš ierodas skarbā un ātrā veidā.


- Kādos gadījumos viņš var būt visskarbākais:


1. Jo vairāk Tu esi pieķēries materiālai pasaule, jo skarbāka būs Ketu enerģija.
2. Jo lielāks ir Tavs ego, jo lielāku pazemojumu Tu izjutīsi.


3. Jo stiprāk Tu cīnīsies, jo vairāk viņš barosies no Tava spēka un stiprāk spiedīs.
4. Lai arī par ko Tu lepojies, visdrīzāk Tu to pazaudēsi.
5. Līdz kādu dienu Tu būsi viens un sapratīsi, ka Tev nepieder NEKAS


Piemērs: Steve Jobs, Apple dibinātājs savu Ketu periodu piedzīvoja periodā no 1975. gada līdz 1982.gadam. Perioda sākumā viņš atradās Indijā, garīgā ceļa meklējumos vairākus mēnešus. Šajā laikā viņš arī nonāca pie sava dzīves lielākā pagrieziena punkta. Atgriežoties mājās viņi garāžā sāka projektēt datorus. Tā kā viņa Ketu ir Dvīņa zīmē, ko pārvalda Merkūrijs - Ketu atnesa viņam bagāžā zināšanas par tehnoloģijām no iepriekšējām dzīvēm (ko iespējams viņš ir saņēmis no kādas dzīves krietni attīstītākā līmenī). 


Lai arī kas notiktu Ketu periodā, lielākā perspektīvā skatoties cilvēki vienmēr uzskata, ka lai arī ko Ketu tiem ir izdarījis ir padarījis tos par labākiem cilvēkiem.


- Darbs, kas tika pazaudēts, īstenībā bija apnicīgs un nebija Tev piemērots. Ketu atvēra acis, lai Tu to saprastu un meklētu savu īsto dzīves uzdevumu.
- Partneris, kas aizgāja bija sāpes Tavā dzīvē un Tu tajās turējies tikai tāpēc, ka sabiedrībā tā ir pieņemts. Ketu padara Tevi brīvu, lai Tu varētu dzīvot savu pienākumu pret pasauli.
- Toksiskās draudzības saiknes, kas nebija abpusējas un likās, ka bez tām nevarēsi dzīvot arī tiek atņemtas ar Ketu palīdzību.
- Zināšanas, kas tika uzskatītas par pareizām, pēkšņi pazaudē nozīmi.


Sadarboties ar Ketu


Ketu enerģiju nevar mazināt vai pret to cīnīties. Nevajag darboties pret planētu, vajag strādāt ar to, ko tā iedod. Daudzi prasa, kā tikt galā ar Ketu enerģiju un tie ieteikumi varbūt nav tie, ko gaida:
- Viens vārds: ATLAID. Rahu ir par saņemšanu, Ketu ir par atlaišanu. Cilvēki, kas nav gatavi atlaist, lai arī ko Ketu vēlās no Tevis atņemt (starp citu, tas ir tikai cilvēka paša labā), tas Tevi mocīs un darīs to efektīvi. Gribot palikt darbā, var nonākt slimnīcā. Gribot palikt attiecībās, tās kļūs tikai toksiskākas. Mēģinot saglābt brūkošu biznesu, iestāsies bankrots. Tu nevari peldēt pret Ketu straumi, bet Tu vari iemācīties peldēt pa to. Atlaist – tā ir Ketu perioda mantra. Ja Tev izdosies atlaist, Ketu vairāk neņems neko nost bet iedos brīvības un tīrības sajūtu.
- Necenties pārāk smagi. Mēs esam ieprogrammēti nekad nepadoties, nekad neaiziet un vēlreiz un vēlreiz mēģināt, tas var darboties efektīvi Saturna vai Sade Sati periodā, bet tas noteikti nestrādās Ketu periodā. Ketu nemīl tos, kas pārcenšās. Ketu ir “Akarmanya” (inaktivitātes) planēta, tas neizprot tos, kas cenšas pārāk daudz. Tāpēc ieteikums Ketu periodā – ļauties straumei. Jo smagāk strādāsi, jo smagāk paliks.
- Take it EASY. Tieši to viņš vēlas. Viss, kas Tev pieder, viss, kas ar Tevi notiek, reiz beidzas. Ketu vēlas, lai mēs nodarbojamies ar to, kas mūs ietekmēs uz visu un arī nākamajām dzīvēm – mūsu dvēseli un garīgo pasauli.
- Garīgums. Jā, šis ir viens no labākajiem ceļiem Ketu periodā. Lasīt prātu mainošas grāmatas, svētu cilvēku pieredzi, klausīties augstas vibrācijas lūgšanas vai mantras, meditēt un uzmanību vērst uz Dievu. Kamēr Tu to darīsi, Ketu parūpēsies par Tavu materiālo drošību. Izklausās paradoksāli ? Lūk, tāds ir Ketu.
- Neesi ambiciozs. Modernajā pasaulē mums ir jābūt ambicioziem, savādāk mēs nekur nederam. Ketu ļauj Tev atslābināties un pieņemt savu sūtību šeit uz zemes un realizēt to, nevis dzīties pēc panākumiem. Ja tiem būs jānāk, Ketu tos piegādās tāpat. 
- Nepieķeries savām zināšanām un arī tai gudrībai, ko atnesušas Ketu mācības. Lepnība ir pēdējais ko Tu vēlies darīt Ketu periodā.
Ketu atnes viedumu, zināšanas un atbrīvi.


Raksts tapis pateicoties G.Vijay Kumar mājaslapai un viņa vērtīgai pieredzei Ketu periodā kā arī manu pacientu un paziņu feedback par to piedzīvoto Ketu perioda laikā. 
 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu