Rahu periods: gribu, ļoti ļoti!

Rahu, ak Rahu

Rahu ir tik neprognozējams kā vinnests loterijā. Viņš var iedot miljonus un tajā pašā laikā iznīcināt Tavu dzīvi ļaujot Tev nogrimt naudas ilūzijā. Šādi stāsti ir dzirdēti daudz.

Rahu ir neparedzams un viltīgs kā kaķis. Jā, ja Tev patīk kaķi - esi Rahu ietekmē, patīk suņi - Ketu. Ketu ir vairāk dresējams, pamēģini izdresēt kaķi! Tieši tāpēc turpmāk rakstā būs daudz kaķu bildes, jo viņi ir Rahu spēcīgā ietekmē. 

Tas kā tas uzvedīsies ir atkarīgs no Rahu novietojuma kartē (Rashi un Navamsha). Rahu dod labus rezultātus, ja tas atrodas 2., 10. un 11. mājā, sliktākus rezultātus 4., 8. un 12. mājā, pārējās - atkarīgs no noskaņojuma.Tāpēc brīdinājums - rakstā viss minētais var neattiekties uz visiem cilvēkiem.

Rahu ir savādāks kā viss pārējais. Tam patīk izcelties īpaši tad, kad tas galīgi nav nepieciešams un neviens to negaida.

Revolūcija ir Rahu otrs vārds un brokastīs tas ēd vakariņas.

Rahu ieslēdz filmu

Rahu periods ir kā doties uz kinoteātri, nezinot uz kādu filmu Tu dodies. Tas var Tev ieslēgt laimīgu filmu, kurā viss attīstās, aug un visi beigās ir apjukuši no laimes. Tik pat labi tas var ieslēgt arī ne tik jauku filmu, kas notiek lielākajā daļā gadījumu. Lai vai kā, beigās - tas viss ir tikai dūmi un ilūzijas. Rahu perioda beigās cilvēks saprot, viss pēc kā viņš dzinās bija tikai tukši sapņi un ego iegribas. Tie, kas saņem sliktus rezultātus - smejas vēderus turēdami par savu problēmu “nopietnību” un tie, kas saņem labus rezultātus beigās saprot šo panākumu bezvērtīgumu. Jo ja Rahu dod, viņš var dot DAUDZ. Sak, ko tur daudz knapināties. Vajag dot tā, lai saprot! Bet, ja stāstīsi citiem - tie pamās ar galvu, bet neticēs tāpat. Sak, ko Tu tur pārspīlē ? 

Lai mēs varētu turpināt mums ir jāiepazīstas ar to, kā radās Rahu (un Ketu).


Īsumā - dievi un dēmoni savācās kopā, tie kūla okeānu tik ilgi, kamēr izveidojās Amrita (nemirstības nektārs). Višnu saprata, ka ir jāaizsargā pasauli no tā, ka dēmoni kļūtu nemirstīgi. Viņš izveidoja Mohini - visskaistāko sievieti, kas apbūra dēmonus. Višnu tādejādi varēja nektāru nodot dieviem. Paldies Višnu, jo iedomājies, ja mūsu horoskopā būtu vēl simtiem dēmonisku planētu. Kamēr Mohini apbūra dēmonus, tie nektāra vietā norija indi. Tomēr, gudrākais un uzmanīgākais dēmons atpazina šo viltību. Viņš arī pārvērtās - par dievību un saņēma nemirstības nektāru. Tajā brīdī Saule un Mēness, kas sēdēja viņam blakus atpazina šo viltību, tie ziņoja Višnu un tas ar savu ieroci nošņāpa dēmonam galvu. Galva ripoja, bet viņš nenomira. Tā kļuva par Rahu, ķermenis - Ketu. Tā viņa viltība turpina eksistēt arī mūsu dzīvē. Viņi var iedot daudz šķietami ticamu lietu. 

Kāpēc šis mīts ? Pirmkārt - rahu ir ārkārtīgi viltīgs. Tas atpazīst apmānu un pats spēj kļūt par apmānu citiem. Savā apmānā tas var uzdrīkstēties pārkāpt visas likuma un normu robežas. Ir teiciens, ka trakajiem pieder pasaule, drīzāk teiktu, ka trakajiem pieder Rahu ilūzijas. Tajās ir ir iespējams viss, kas vien var tikts piegādāts mūsu prātam.

Rahu nekautrējas izmantot metodes, ko pārējie varētu atzīt par nepiedienīgām vai jocīgām. Kā piemērs - Billie Eilish, savā tagadējā rahu periodā raksta īpatnējas dziesmas. Populārākā - “Bad Guy”, būtu par Rahu. (principā, ja slinkums lasīt visu rakstu, var paskatīties to dziesmu un būs jau arī skaidrs ar to rahu).


Rahu nekautrējas, lai sasniegtu rezultātus. Viņš ir gudrs, uzdrīkstās visu, viltīgs un fokusēts uz mērķi līdz pat apsēstībai.

Neskatoties uz visām briesmām ko par viņu stāsta, Rahu nav tik slikti, patiesībā, pasaules bagātākie un veiksmīgākie cilvēki ir ar spēcīgu Rahu un Saturnu. Rahu nodrošina efektīvu izaugsmi un veiksmi. Visi, kas grib vairāk ir Rahu ietekmē - vairāk naudas, vairāk bērnus, variāk zināšanas, pat vairāk labdarības un garīguma! Mūsdienu tehonoloģijas, zinātne, uzbanizācija - viss pateicoties Rahu enerģijai. 

*****

Revolūcija = Rahu

Alkatība= Rahu

Haoss=Rahu

Utopija=Rahu

*****

Kāpēc Rahu ir svarīgs:

Rahu ir tas, kas mums šķiet, ka izprotam, bet patiesībā mēs neizprotam, tāpēc putrojamies. Jaucam kvantitāti ar kvalitāti.

Neskatoties uz visu iepriekš aprakstīto, RAHU ir mūsu dzīves uzdevums un mūsu dzīves mērķis. Svarīga gan māja, gan zīme, bet pats būtiskākais - pie kādas planētas atrodas Rahu. Šī planēta pie kā dzīvo Rahu kļūs par mūsu dzīves vadošo enerģiju un mācību vielu. Atpazīstot kur tas ir, mēs varam izmantot tā enerģiju lietderīgi, lai atvērtu durvis uz fenomenālu izaugsmi un attīstību. Rahu periodā tas aktualizējas - “The show must go on”. Fredijam Merkūrijam Rahu atradās Venēras pārvaldītajā zīmē, kas atbildīga par balsi. Dziedāšana bija viņa realizācijas veids. Un 4 oktāvu diapazons ir iespējams Rahu nopelns. Aktieris Rami Malek, kas nesen izcili nospēlēja viņa lomu, iet tieši cauri Rahu periodam no 2015.gada, domāju, Rahu ļaus viņam vēl piedzīvot izcilu lomu sniegumu. Rahu spēj kļūt par visu, tā ir viņa stiprā puse! 

Lietas, kas var (un var nenotikt) Rahu 18 gadu periodā:

Izmisums. Cilvēks kļūst par to planētu, kādā periodā tas atrodas. Rahu periodā esošais izmisums un apjukums var likt dzīties pēc materiālām vērtībām. Cilvēks var palikt savtīgs un cinisks, ātri aizrauties un sacelties pret kādu sistēmu, kas ir iesīkstējusi. Tas var novest gan pie baudas, gan pie sāpēm - atkarīgs, kur atrodas Rahu.
 Iedomājies, Tu sāc spēlēt spēli, Tavs mērķis ir uzvara un balva. Ja Rahu neiesaistās spēlē, Tu jauki pavadi laiku. Ja pieslēdzas Rahu, Tu sāc domāt tikai par gala mērķi! Šī viena doma paliek tik intensīva kā ar spilgto marķeri iezīmēts vārds. Visas maņas un fokuss tiek vērsts uz šo vienu objektu, viss pārējais kļūst sekundārs. Tikai rahu periods ir kā tās spēles, kur nekad nav beigas, jo parādās ar vien jauni līmeņi. Rahu nekad NEBŪS apmierināts. Tiec ar to galā.


Dumpinieks. Cilvēks vairs negrib sekot tām standarta norādēm par to kā ir “pareizi”. Konflikti ar autoritātēm ? Pilnīgi normāli. Lielākā daļa cilvēku, kas brīvprātīgi pārkāpj noteikumus un mēģina tikt no tā vaļā ir stiprā Rahu ietekmē.

Mana saturniskā daba nav īpaši līdzjūtīga, bet man tiešām žēl to vecāku, kuru bērni iet cauri Rahu periodam pusaudžu gados. Rekomendācija - izmantot Rahu enerģiju maksimāli labvēlīgā virzienā tajā jomā, kur tas atrodas. Rahu kombinācijā ar pusaudžu hormoniem ir neprognozējama lieta. Ja pie Marsa - cīņas sportā, ja Venēras - mūzikā vai mākslā, ja pie Merkūrija - izglītībā, ja Jupitera - mācībās un gudrībā, ja Mēness - ēst gatavošanā, ja Saules - dažādās vadošās lomās, ja Saturna - nodarbināt ar darbiem. Tie ir daži piemēri, lai saprastu ko nozīmē Rahu enerģijas realizēšana. 


Likumu pārkāpšana. Jā, Rahu mīl pārkāpt likumus kā jau minēts. Šis periods ir bīstams, jo varam savārīt ziepes, ko vēlāk būs grūti sūri jāatstrādā Jupitera periodā (daži arī netiek līdz tam). Rahu ietekmē cilvēki aiziet pie mīļākiem, sāk lietot narkotikas un alkoholu, ēd lietas, ko nevajadzētu ēst utt. Kombinācijā ar vāju Mēnesi un Merkūriiju, šī tiešām ir bīstama lieta. 

Cilvēki var izdarīt ko tādu, ko parasti pie vesela saprāta, nedarītu. Rahu ietekmē cilvēks ieiet tādā kā “miglā”. Skatīt beigās, ko darīt lai mazinātu šo ietekmi.


Mentālās problēmas. MĒNESS ir vienīgais, kas spēj “uzveikt” Rahu negatīvo ietekmi (atceries no mīta, tas bija tas, kurš atpazina!). Stiprināt Mēness enerģiju Rahu periodā ir būtiski. Ja Mēness kombinējas vai tiek aspektēts no Rahu, var dot depresiju un dažādas mentālās slimības. Tās paliek intensīvāks Rahu periodā. Mēness ir mūsu apziņas spogulis - tas visu redz no emociju spektra. Ja rahu sagroza realitāti, tad apziņā iezogas spoki un neadekvātas idejas. Citas ar veselību saistītas problēmas jāskatās pēc Rahu novietojuma kartē, tas var dot sāpes, dažādas operācijas, mistiski un grūti diagnosticējamas kaites. Pats Rahu var jaukt galvas par vislabākajiem ārstiem un tie nevarēs noteikt, kas notiek un kā to ārstēt. 
Man kāda laba paziņa, kam Mēness ir kopā ar Rahu gaisa zīmē par savu rahu periodu stāstīja: “Bija smagi, vēlējos pašnāvības taisīt. Naktīs negulēju, jo likās spoki, mošķi un gari ap mani pulcējās. Smēķēju un lasīju bībeli. Bija arī cilvēki, kurus sūtīja Dievs, viņi mani stūma un grūda un sargāja no tā visa. ”

Vēl viena sieviete, kam Rahu aspektē Mēnesi rakstīja: "Ļoti daudz ilūziju par sevi, citiem, iekrišana galējībās, emocionāla nestabilitāte, pārdzīvojumi, mistiski notikumi - atpakaļ atskatoties pat brīžiem nesaprotu, vai tā tiešām bija mana dzīve vai viens liels murgs."

Rahu daba ir kā viesuļvētra, kā nekontrolējams tornado. Tam ir nepieciešams drošs pazemes kamabris, stipra zemes un miera enerģija, lai tas spētu adekvāti piezemēties. 

Patika pret visu “tumšo pusi”. Cilvēkiem var sākt interesēt viss, kas ir “ieiet aizliegts” zonā. Tā var būt politika, finanses, ceļojumi, tantra, dažādas maģiskas lietas. Pat tie, kas pirms tam nodarbojās ar garīgām praksēm sāk ielūkoties ēnas pusē. Osho savā Rahu periodā pārcēlās uz Indijas pilsētu Pune un nodibināja tajā savu ašramu un uzsāka mācīt pilnīgi tajā laikā nekonvenciālu pieeju garīgumam. Šī varētu būt atziņa, ko viņš ieguva pēc sava Rahu perioda ? 

 

Osho Rahu atradās zivs zīmē pie JUPITERA, dzīves uzdevums bija apgūt dažādus reliģiskus skatījumus, filozofijas un dziļu garīgu izpratni par pasaules uzbūvi. Tieši Jupitera jomā viņš gāja kā traks un lauza vairākus stereotipus un uzskatus. 


Laulība. Pēdējo reizi, kad biji modernās jautrās kāzās ? Vai atceries kaislības pilno un ilūziju burbuli, kas tiek pasniegts neaizmirstamās bildēs. Lielāko tiesu tas viss ir Rahu darbs. Kur nu lielāka ilūzija, kas bieži vien beidzas ar šķiršanos un traģēdiju. Viss, kas notiek lielā “es gribu” mākonī ir Rahu vadīts. Rahu saved, ketu izšķir. 

Ārzemes - šķiet, ka zāle ir zaļāka otrajā pusē. Rahu ilūzija liek ceļot tālu, īpaši Rahu - Merkurija, Rahu - Venēras un Rahu - Mēness periodā. Man tuvs cilvēks tieši Rahu - Veneras periodā saņēma piedāvājumu strādāt prestižā ārzemju bankā, kas ļāva realizēt vairākus dzīves plānus. 


Ilūziju sabrukšana. Sabrūk visas gaisa pilis, paliek tikai zemes pleķis. Vai arī Tu pats attopies uz zemes pleķa. 

  Bet dzīvē viss ir savādāk
   Vai kas ir mainījies
   Mākoņēnas vienmēr skrien
   Un nestāv vienu viet (Igo)

Rahu iedod daudz iespēju piedzīvot, dzīties un tiekties pēc mērķiem. Bet, kad Rahu filma ir beigusies, cilvēks saprot, ka nebija nekādu varoņu, nebija nekādu nozīmīgu lietu - tikai pāris gaismas dejo pa ekrānu. Viss tikai dūmi un spoguļi. Tas it tā, kā Tu ieraugi pirmo reizi kādu iluzionista triku un esi šokēts un pārsteigts. Bet tad uzzini, kā viņš to ir izdarījis, ka viss ir tikai smalka tehnika. Lūk tāda tā vilšanās sajūta arī ir.

Daudz jau nevajag lai atpazītu, Rahu personu, pārspīlējuma vārdus - ļoti, gribu, vajag, vēl, vairāk utt.
Gribēt var tikai karmu, dzīve piegādā to, kas nepieciešams lai mēs realizētu savu uzdevumu. Vārds “gribu” liek saausīties Rahu lielajām ausīm (viņam tās ir diezgan milzīgas).

Ātrā un lēnā palīdzība Rahu periodā

1. Stiprināt MĒNESS enerģiju. Mēness ir vienīgā planēta, kas spēj atpazīt ilūziju no realitātes. Mēness enerģiju atjauno MIEGS posmā no 21.00 līdz 24.00. Šajā tumšajā laikā aktīva ir Rahu enerģija. Kad mēs guļam, mūsu prāts ir pasargāts no nelabvēlīgās Rahu ietkemes. Lai labi varētu aizmigt, jāmācas atslābināties. Stiprināt to planētu, pie kuras un ar ko atrodas Rahu (to varat pajautāt savam astrologam). 

2. Mazināt INDES. Tās visas, kas bloķē veselo saprātu un inteliģenci. Sākot no uzturā lietojamiem konservantiem, beidzot ar dažādiem parfīmiem kosmētikas un ikdienas produktos. Dabiski produkti normāli bojājas, bet Rahu pieliek to ilūziju, ka viss ir mūžīgs, krāsains, skaists un smaržīgs. Atļauj ienākt dabiskajam, tas attīrīs prātu un apziņu. Maņas ir Rahu pārvaldībā, viss, kas nedabiski tās kairina, negatīvi ietekmē arī Rahu kvalitāti. Mākslīgās smaržvielas (ang. fragrance) bloķē veselīgu hormonālo darbību, kas jāaizvieto pēc tam ar mākslīgiem hormoniem. 

3. Lielākās lamatas - gribēšanas epizodes. Nav jau pat svarīgi ko Tu gribi, ar GRIBU sākas ceļš pa karmas aleju. Rahu dod tādas apsēstīgas idejas, ka, ja Tu saņemsi gribēto, kaut kas maģisks un unikāls notiks. Realitāte izrādās pilnīgi savādāka. 

4. Paskaties kādu, kurš ir atklājis kā ilūziju meistari paveic savas ilūzijas. Padomā par to. Par to, cik tas viss tomēr ir mānīgs. Lietu patiesās dabas atklāšana ir labākās zāles Rahu ilūzijām. 

5. Pilsētas un viss industriālais ir pieblīvēts ar Rahu enerģiju. Cilvēkiem Rahu periodā bieži vien vilktin velk to virzienā, bet, apzinīga izmukšana klusumā pie dabas palīdzēs stiprināt MĒNESS enerģiju un radīt sevī mieru. Vēlams gan nepazust pavisam, jo, lai vai kā, Rahu ir arī jāizdzīvo. 

6. Kvalitāte nevis kvantitāte. Mazāk ir vairāk. Tev šķiet, ka vairāk būs labāk, bet tas ir Rahu, kas runā. Par daudz - klausīties, skatīties, garšot, smaržot un sajust ir tēma šajā periodā. Viss, kas ir pārspīlēts, kaitē ķermenim. Maņām zūd sāta izjūta, svarīgi ieviest zināmu režīmu un kontroli, sekot pārbaudītām vērtībām

 

7. Atklāt patiesību caur ilūzijām. Rahu iedod ilūziju un mūsu uzdevums ir ņemt visu pieejamo informāciju, lai atkostu kāda ir tad tā patiesība. Jāiziet cauri murgam, haosam un absolūtam apjukumam, lai beigu beigās apziņa augtu un iegūtu atbildes uz svarīgākiem jautājumiem.

Vai to var apiet ? 

8. Rahu dod pieeju daudziem resursiem, tas, ko Tu vari darīt - izmantot iespēju un realizēt. Vai tie būtu informatīvi, materiāli vai garīgi resursi, atkarīgs no Rahu novietojuma individuālā kartē. Šī pieeja nebūs mūžīgi, vislabāk to realizēt veidojot kaut ko TAUSTĀMU. Ja Rahu dod naudu, uzbūvē māju, nopērc zemi. Ja dod zināšanas, uzbūvē karjeru un dalies ar zināšanām. Ja atver daudz iespēju, dodies pa tām, bet vienmēr atceries, kur ir mājas.

9. Nemāni citus un citi nemānīs Tevi, tik vienkārši. Sociālā vide, reklāma, mediji ir arī Rahu ietekmē, tajā vieni meli seko lielākiem meliem. Jo vairāk sola, jo mazāk būs. Atpazīsti, esi prātīgs (arī lasot šo rakstu). 

Uzturs

Produkti, kas vairo nelabvēlīgo Rahu ietekmi, tos mazinam: Kafija(100% Rahu), alkohols (101% Rahu), tomāti (100% Rahu), konservanti (100% Rahu), apelsīni (60% rahu), citroni, greipfrūts, jāņogas, redīsi, rutki, puķkāposti (20% rahu). Šie ir galvenie produkti, kurus būtu jāsamazina Rahu periodā. Šajos produktos akumulējas daudz rahu enerģijas, kas ved uz neziņu. 

Labvēlīgi ietekmē Rahu - Avokado, bietes, hurma, ķirbji (100% labestīgs Rahu - neitralizē dusmas un aizkaitinājumu), patisoni, pākšu pupiņas, rīsi, smiltsēršķi. Šie ir daži aprakstītie labvēlīgākie produkti, kas neitralizē Rahu nelabvēlīgo enerģiju. 

Zināmas personas Rahu periodā

Pasaules iekarotāji. Rahu saka: kad man piederēs visa pasaule, būšu laimīgs!

Hilters - iesāka Rahu periodu 1930.gadā, viņš ieņēma spēcīgu varas pozīciju, izveidoja jaunus skarbus dažādus “anti” likumus. Rahu daba izpaudās viņa spējā ietekmēt lielas cilvēku masas, apdullināt to veselo saprātu. Tālāk seko Rahu cienīgi dramatiski, destruktīvi un šausminoši stāsti. 3 gadus pirms Rahu perioda beigām viņš izdarīja pašnāvību. Un otrs - tik pat liels cilvēks - Napaleons, viņa Rahu periodā no 1787. gada, no ģenerāļa viņš izauga par Itālijas karali un Francijas imperatoru. Jāsaka gan, pēc perioda beigām viss gāja tikai uz leju. Burtiski. Mācība ? Nevajag gribēt pārāk daudz, jo beigās Tev tāpat to atņems. Tāda lūk, interesanta, sakritība.

Mūzikas industrijas iekarotāji. Rahu saka: kad mani visi sadzirdēs, būšu laimīgs!

Billija Ailiša- iesākās Rahu 2012. gadā un jau 2016.gadā izdeva savu superhītu “Ocean Eyes”. Viņas savdabīgās dziesmas ieguva prātam neaptveramu slavu visās vecuma grupās. (Ja neesi viņu vēl dzirdējis, pēdējais laiks). Viena dziesmai youtube ir vidēji 300 miljonu (!) skatījumu. Cik ļoti Rahu gan tas ir. Ariana Grande - dziedātājai sākās Rahu periods 2008. gadā un viņa turpina pārsteigt klausītājus ar rahu cienīgām dziesmām un slavu. Abām viņu dziesmām ir vairāk skatījumu kā iedzīvotāju pasaulē! Rahu cilvēkam var dot apdullinošu slavu un veiksmi, ko grūti pamatot ar loģisku izskaidrojumu. Vēl viens spilgts zvaigžņu piemērs - Britnija Spīrsa, jā, arī viņa sākoties Rahu periodam (1992.gadā) sasniedza augstāko zvaigžņu stāvokli. Viņu dziesmas ir tik pat lipīgas kā jebkura cita Rahu ietekme, jo cilvēks spēcīgākā Rahu ietekmē, jo vairāk pavelkās uz Rahu cilvēku radītām ilūzijām. Citi slaveni piemēri - Kailija Minoga, Dan Balan. 

Garšu kārpiņu iekarotāji. Rahu saka: kad beidzot būšu paēdis, būšu laimīgs! 

Gordons Ramzijs: labi zināmais skaļais un prasīgais šefpavārs savu Rahu periodu iesāka 1988. gadā, kad pabeidza universitāti. Mācoties pie labākajiem pasaules šefpavāriem viņš izcīnīja 3 mišelina zvaigznes (tas skaitās super truper novērtējums). Turklāt uzdrošinājās skaļi vadīt vairākus šovus un raidījumus, uzsākt revolicionāru pieeju ēdienu pasaulē.

Acu iekarotāji. Rahu saka: kad mani visi saredzēs, būšu laimīgs! 

Breds Pits - šim skaistajam aktierim Rahu perioda laikā bija iespēja filmēties dažādās Rahu lomās, parādīt mūsu acīm dažādību - būt par vampīru (Vampīra dienasgrāmatā), par viltīgāko zagli (Ošena banda), garīguma meklētāju (7 gadi Tibetā), pašu velnu (Iepazīstieties, Džo Bleks) un par lielu kausli (Cīņas klubs). Varētu teikt, ka viņš noklāja visu iespējamo Rahu spektru. Un mums labi, acis bauda! Arī otram pasaules skaistulim - Leonardo Dikaprio Rahu perioda beigās izdevās skaisti noslīkt lielākajā tā laika grāvējā, filmā "Titāniks". 

Fiziski neiespējamā iekarotāji. Rahu saka: kad visus apmānīšu, būšu laimīgs!

Dynamo, lieliskais triku meistars savu Rahu periodu no 2009. gada pavada veiksmīgi mānot cilvēkus ar prātam neaptveramiem trikiem, ilūziju brīnumdariem, pārvarot visas iespējamās fizikas mācību stundā pasniegtās normālās parādības. 


Ja Tu izlasīji šo rakstu un jautā - tas arī viss ??? Tad Tu noteikti 100% esi Rahu ietekmē. Atceries - kvalitāte svarīgāka par kvantitāti.

Labi, nedaudz vēl par Rahu apakšperiodiem:

Rahu - Rahu: traki, traki un trakāk.

Šis periods sākas ar lielu iekšēju viesuli, nemieru, kas liek mesties un meklēt jebkādu apmierinājumu, kas maņām iespējams. Viss vecais, pat stabilais paliek garlaicīgs, jāķer jauns un baudāmāks. Ja cilvēks pirms tam ir bijis kādā sistēmā, šeit pat vienalga kādā, notiek sacelšanās savā visā wild Rahu stilā. Tas atnes radikālas pārmaiņas cilvēka prātā un vidē. Tā ir tāda akla dzīšanās pēc kaut kā, kad saņem seko vilšanās.

Rahu - Jupiters: nemierā tiek atrasta laime.
Jupiters atnes nedaudz smagumu un mieru haotiskajā Rahu enerģijā. Jupiters ienes racionālus lēmus, bet, tam ar vien nākas cīnīties ar Rahu lielo gribēšanu.Šajā periodā bieži notiek laulības.

Rahu - Saturns: tiesas sēde. Kaķis tiek piesiets pie siksnas.

Izmisums, ierobežojumi. Kur palika mana trakā dzīve ? Saturns, Kalijūgas priekšnieks ierodas pasniegt pēcstundas skolas lielākajam huligānam. Un viņš nelaidīs arā no klases kamēr Rahu nebūs sapratis mācību. Lai gan Rahu grib visu “uzreiz” un darīt to kā gribās. Saturns parāda to kā pareizi jādara. Tas norauj Rahu jumtu un .. kā lai dzīvo tālāk ? Starp citu, šajā periodā Saturns pienes rēķinu par sadarītajiem nemieriem Rahu - Rahu un Rahu - Jupitera periodā. Saturnam noteikumi ir svarīgāki par jebko citu.

Rahu - Merkūrijs - bīstamais prāts. Shēmošanas laiks.
Rahu beidzot satiekas ar savu labāko draugu Merkūriju, kurš viņu saprot, atšķirībā no Saturna. Abiem ir daudz ko darīt, rahu grib daudz un Merkūrijs iedod prasmes un zināšanas kā to visu izdarīt. Tie abi dodas shēmot shēmas. Pozitīvi - dažādi lieli projekti un idejas tiek realizētas, negatīvi - intrigas un cilvēku mānīšana ar neīstiem datiem. Lai izvērtētu to vajag vērot horoskopu kopumā. Ir jāuzmanās šajā periodā “uzdurties” uz ātras veiksmes un naudas pelnīšanu. Prāts var arī apjukt lielas laimes priekšā.

Rahu - Ketu: 

Jup. Šis ir karmas atstrādes periods. Uzskata, ka brīvā griba šajā periodā ir pavisam minimāla, lietas pārņem mūsu karma. Astrologs G.Vijay Kumar nosauc šo periodu par vilciena avārijas laiku - viss, ko cilvēks ir plānojis, tas nenotiks. Tā ir vienīgā garantija. Tas ir kā vilciens, kam ir ieplānots iet pa sliedēm tālāk uz priekšu un pēkšņi, apstākļu ietekmēts, tas ir nogāzies vai nobraucis no sliedēm. Cilvēks tiek izmests no savas ierastās komforta zonas. Šis ir periods, kurā Rahu “savienojas” atkal ar Ketu un visa karma, kas tajos ir uzkrāta, var tikt aktivizēta. Būtiski šajā posmā atkāpties, atslābināties un nodoties sava likteņa izpētei, nemēģināt ķert un tvert, mainīt un pārdzīvot. Kāds ir Tavs uzdevums uz zemes ? Iemācies kooperēties ar to, kas notiek Tavā dzīvē un saslauki aiz sevis putekļus.

Rahu - Venēra: Mīlestība un skandāli.

Rahu mīl būt kopā ar Venēru, viņi viens otram tik ļoti patīk, ka tas rada lielu berzi un dažādas gribēšanas. Tas var būt pārspīlēts luksus, attiecību afēras, viss, kas šķērso smalko robežu ar veselo saprātu (skatīt pie maņām augstāk). Šajā laikā pat visgodīgākie un taisnīgākie cilvēki var izdarīt ko traku un neparedzamu. Alkohols, narkotikas un traki braucieni uz LasVegas - mierīgi. Skandāli, kas ietver seksuālu raksturu visticamāk notiek tieši šajā periodā.  Esi pacietīgs un nododies garīgām praksēm, tas Tevi izglābs no šī kaislīgā trakuma. 

Rahu - Saule: Karaļa kronēšana. Egomānija. 

Rahu ir draugos arī ar Sauli, tas izceļ un paceļ tā svarīgumu un nozīmīgumu līdz fantastiskam rezultātam, kā tas notika Leonardo Dikaprio gadījumā, viņa loma filmā Titāniks notika tieši viņa Rahu - Saules periodā. Ja Rahu būtu sava istaba, tajā visas sienas būtu aplīmētas ar Saules attēliem. Kad šie abi satiekas, ego tiek uzpūsts uz maksimālo augstumu. Cilvēks jūtas, ka viņam ir pieejams viss un vēl vairāk. Tas var novest pie salauztām attiecībām, pamestiem darbiem, ienaidniekiem un pastāvīgām problēmām ar varas iestādēm. 

Rahu - Mēness: šausmenīte. 

Bailes, depresija, izmisums. Es nevēlos Tevi nobiedēt, bet šis periods ir biedējošs. Jo pirms tam esošais Rahu - Saules periods pacēla ego labos un stabilos augstumos, tad sekojošais periods ir kā iekrišana kanalizācijas lūkā. Viss, kur Rahu savārīja ziepes, nāks atpakaļ kā trauksme, šaubas un sevis meklēšana. Tomēr nebaidies, lai gan šīs bailes šķiet pilnīgi reālas, tās ir tikai dūmi un pasakas. Tas ir kā tie šausmu stāsti bērnībā ko vakaros stāstīja, pēc tam likās ka zem gultas tiešām dzīvo matu briesmonis. Tā kā Rahu nav reālu roku, tas nevar patiesi daudz izdarīt. Bet, prāts gan var sagriezties šķērsām otrādāk. Lielākā daļa visi viegli jukušie cilvēki pasaulē ir ar Rahu un Ketu ietekmi uz mēnesi. Piemēram, Nīčes horoskopā Mēness ir kopā ar Rahu skorpionā, šis ģēnijs (gandrīz) pazaudēja prātu. 

Lai gan šis ir pats zemākais punkts Rahu periodā, esi drosmīgs. 80% no esošajām bailēm nav reālas, tās nepiepildīsies (par pārējiem 20% neesmu droša). Tu atgūsi drosmi nākamajā periodā. Monika Levinska savā Mēness - Rahu periodā piedzīvoja mūsdienās lielāko skandālu, kas domājams radīja iekšēju lielu spriedzi, mentāli un fiziski.

Rahu - Marss: Cīņas klubs. 

Dievs ir labvēlīgs, tāpēc uz beigām tas iedod vieglu pāreju uz nākamo periodu. Marss ļauj atjaunot drosmi, izprast ilūziju patieso dabu, atmest visas šaubas un neīstās bailes un doties ar pilnu atdevi uz priekšu. Visas ilūzijas ir nobrukušas un Tu stāvi cīņas vidū, reālais kļūst Tev skaidrs. Tu esi sapratis, kas ir īsts un kas māņi. (Tagad Tev vajadzētu viegli uzelpot). 

Rezumē

Labi novietots Rahu VAR dot bagātību, veiksmi, tas tomēr beidzas ar izpratni par visa nepastāvību. Nelabvēlīgs Rahu izvērtīsies par mazu šausmenīti, bet beigās arī tas būs beidzies. Sākoties nākamajam - Jupitera periodam, gudrība, miers un stabilitāte atgriežas cilvēka dzīvē.

Aiz visām ilūzijām slēpjas lielākā gudrība. 

Oriģinālais sākotnējais raksts ir pieejams šeit - https://honestastrologer.com/2018/03/24/rahu-mahadasha-all-you-need-to-know/  . Esmu to apaudzējusi un ielikusi arī daudz savas pieredzes un uzklausījusi citu cilvēku pieredzes. Lai izdodas! 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu