Saturna periods - dzīves aukstā duša

Saturna periods 

"Ak Tu ej cauri saturna periodam, ahā... njā... skaidrs". Visas pasaules cilvēku ciešanas astrologi “noveļ” uz 3 planētām - Rahu, Ketu un Saturnu. Katru reizi, kad šīs trīs tamasiskās planētas ienāk mūsu dzīvē, mēs meklējam atbildes. Lai vai kā, tieši šajos periodos visi grib maģisko un brīnumaino palīdzību un atgriezties pie laimīgās dzīves, sāk meklēt atbildes grāmatās, lekcijās un tempļos, vai arī - diemžēl, lūkojās pēc atbildēm pudeles dibenā. Slavenais Nirvana solists Kurts Kobeins savu Saturna periodu piedzīvoja ar lielām grūtībām, sākoties Saturna - Saules periodam pašnāvība šķita vieglākais risinājums (Saules lielākais ienaidnieks Saturns, lasi tālāk, lai noskaidrotu).

Īsumā - Saturns ir biežākais iemesls astrologa apmeklējumam. Mums par to sanāk runāt daudz. Tā kā saturna skaitlis ir bezgalīgais 8 - mēs par to varam arī runāt daudz. 

Šis raksts nav tapis tāpēc, lai kādam iepatiktos, tieši otrādāk - kādam es varētu sākt vēl mazāk patikt. Saturnam arī pa lielam vienalga, vai kādam viņš ir patīkams. Saturnam nav nekādas glazūras vai rotājumu. Starp citu, saturns lietas pat neiepako - viss dzīvei vajadzīgais pieejams uz svara beziepakojuma veikalos (arī viena no upaijām).

Pelnrušķītes stāsts

Mēs visi zinām, kas ir peln-rušķīte. Pelni un piespiedu kalpošana ļaunajai pamātei (Šajā gadījumā - Saturnam) lieliski attēlo tā neatlaidīgo dabu. Izjust un būt pazemotam no kāda ir viens no veidiem, kā saturna enerģija strādā. Starp citu, aktrise, kas attēlo ļauno pamāti filmā “Cinderella” Keita Blanšeta, viņai ascendentā ir Mēness un Saule kopā ar Saturnu (kritienā). Nejauša sagadīšanās ? Varētu teikt, ka viņai pat piestāv šīs tumšās lomas.


 

Saturns ir vislielākais mocītājs starp visām planētām. Visas būtnes baidās no tā, jo tas pārvalda ierobežojumus un nelaimes. Ja apmierināts, tas dos Tev karaļvalsti, bet neapmierināts - atņems visu vienā mirklī… Saturns ir garš, melns, gara auguma un ar sarkanīgi brūnām acīm, lieliem zobiem un nagiem, redzamām vēnām, garu bārdu...Konstitūcija - Vata. Skatiens vērsts uz leju un tas ir briesmīgs”.  

Tehniskās korekcijas zinātājiem

Saturna ietekmi uz šo garo periodu parādīs vairākas lietas - kādā zīmē, kādā mājā, nakšatrā atrodas šī planēta gan Rashi, gan Navamsha kartē. Par to jums vislabāk jautāt vēdiskās astroloģijas speciālistam konsultācijā. Rakstā dotas tikai vispārējās norādes, vidējais aritmētiskais. 

Saturns kā malā stāvētājs. Pretējais Saulei

Saturns ir zināms kā Saules dēls. Saule ir tā, kas grozās centrā un vēlas būt pamanīta. Saturns ir tas, kas stāv pašā malā un pasaka pēdējo, galīgo vārdu.
Latvijas neatkarības dibināšanas dienā Saturns atradās Lauvas zīmē, pie Saules. Tas acīmredzami stipri ietekmē mūsu politisko virtuvi un tās sarežģīto vēsturi. Lasi tālāk, lai saprastu kāpēc.

  1. Saturns ir auksts kā ledus (vidēji -178 pēc Celsiusa). Saule ir diezgan karsta (vidēji 5 505 grādi pēc Celsiusa). Gluži kā no karstas saunas aukstā dīķī. Abus ir grūti ilgstoši izturēt. 
  2. Saule ir vienmēr centrā - ap to grozās viss pārējais. Saturns mīl klusos stūrus, tas tikai vēro.
  3. Saulei patīk vadīt no augšas un priekšas, Saturns vada lietas aiz priekškara.
  4. Saulei patīk izrādīties, tā ģērbsies un uzvedīsies provocējoši (urā Lauvām). Saturns ir klusais miljonārs, kas iepērkas Second Hand veikalā. Piemēram - Charlie Ergen, kam pieder 17 biljoni, lido ekonomiskajā klasē.
  5. Saule ir pārņemts ar sevi. Saturns ir vēsais čalis, kas nogaida un tad BUM.
  6. Saulei ir vēlme nokļūt uz labākā žurnāla vāka, Saturnam vairāk interesē to, ka VIŅŠ izlems ko un kāpēc likt uz tā vāka.
  7. Saule ir ekskalācijā Auna zīmē (Es un vēlreiz es), Saturns ir eksalācijā Svaru zīmē (tā, kas atbild par attiecībām). Saturns ir kritienā Auna zīmē (Es) un Saule ir kritienā pie citiem, Svaru zīmē. Arī to zīmes atrodas pretēji (Ūdensvīrs un Lauva) Tas paskaidro kāpēc tie darbojas tik radikāli dažādi.
  8. Saule vienmēr izcels savas darbības, sevi. Saturns labāk izdarīs, bet paies malā, lai apsveikumu jūra neskartu viņu.

Kāpēc es to rakstu - jo Saturns spēj vienīgais pārspridzināt mūsu ego tā, ka nav kur sprukt. Turklāt to dara pastāvīgi, klasiski un ar unikālu vienkāršību. 

Saturns - stingrais skolotājs un labākais draugs


Cilvēks ir vienīgā būtne, kas apzinās, kas ir karma un viņam ir instrumenti, lai to izmainītu. Saturns ir viselastīgākā no visām planētam, kas attiecas uz karmas atstrādi. Tas piegādās visus vajadzīgos instrumentus atstrādei, atliek tikai darīt. Atceroties medicīnas studiju gadus, tieši tie stingrākie skoltāji bija tie, kas ļāva man gala eksāmenā pret visu attiekties mierīgi, būt pārliecinātai un rezultātā pārsteigt arī pašai sevi. Bez stingriem skolotājiem mūsu izaugsme stāv uz vietas. Un Saturns paliek uz ilgu laiku, jo karmu mainīt var tikai ilgā laika periodā.

Saturna periods - ilgāk, ilgāk, vēl ilgāk.. 

19 gadi - pats ilgākais no visiem. Upaijas ? Protams, var skaitīt mantras un ziedot veciem cilvēkiem, barot vārnas utt. Tomēr vispriecīgākais saturns būs kad Tu sekosi viņa noteikumiem:

 

1. Viena lieta vienā laikā. Saturns nemīl haosu, virspusēju attieksmi un neuzmanību. Lai arī ko esi nolēmis darīt šajā posmā, dari to pilnīgi un līdz galam. Ja izlemsi darīt 5 lietas vienlaicīgi, Saturns arī pieprasīs, lai tās visas tiktu izdarītas rūpīgi un lēnām. Vai domā, ka pietiks 24 stunas ? Tā problēma šajā periodā ir tas, ka mūsu gribēšanas un iespējas mēdz būt diametrāli pretējas. Uzņemoties pārmēru daudz ātri radīsies liela spriedze.


2. Saturns uzvilks rokasbremzi un liks piedalīties sacensībās. Vienīgais, ko Tu redzēsi pa savu sānu logi ir kā pārējie aiztrauksies Tev ātri garām un pat nepaspēsi tiem pamāt ar roku. Ja paveiksies, Tev var tikt arī “Flinstonu” auto, kur nāksies pašam ar kājām mīties. Kāpēc ? Tā, lai mēs varētu pamatīgi atkārtoti pārskatīt savu izdarīto, pamanīt un mācīties no kļūdām.

3. Šis ir tas laiks, kad tiek pārbaudītas visas Tavas pacietības rezerves. Bērns nevēlas ģerbt kurpes un Tu jau esi sasvīdusi stāvot mētelī ? Pacietība. Priekšnieks liek jau 5 reizi pārtaisīt projekta uzmetumu ? Pacietība. Vēlies satikt savu sapņu princi, bet Tev tiek kaut kādi brāķi ? Pacietība. Tā varētu turpināt ilgi. Saturns dod, bet pa detaļām - jāskrūvē un jāatpazīst tās pašam. Ir muļķīgi dzīvot ilūzijā, ka Saturnā notiks kaut kas strauji un negaidīti.

4. Saturna periodā Tu vari kļūt par vienmuļu, garlaicīgu un nopietnu cilvēku. Apkārtējie var arī nesaprast, jo tiem dzīvē vēl nav ieradies Saturns. Mēs kļūstam par to planētu, kurā periodā mēs atrodamies. Vairāk vai mazāk, tā kļūst par mūsu otru identitāti. Ja mūsu Saturns jūtas labi, nebūs liela bēda. Tomēr, tas var likt aizdomāties par lietām, par ko parasti priecīgajā ikdienā nedomā. 


5. Turies pie VĒRTĪBĀM.
Daudz darba, bezgalīgi daudz darba. Saturna periodā vēlams strādāt, gaidīt mazāk rezultātus - uztvert šo laiku kā karma jogu. Lady Gaga iesāka savu karjeru Saturna periodā, paralēli tai gāja Sade Sati bet viņa to paveica. Tātad, ja vēlies gūt panākumus Saturna periodā, strādā tā, ka ausis svilst un Saturns Tev atmaksās ar uzviju (un stabilitāti). Saturns mīl karma jogistus. Tos viņš (pēc tam) atalgo kā pienākas. Atšķirība starp Rahu panākumiem un Saturna - saņemot otros, mēs nejūtamies pārsteigti, jo zinām, kāpēc un kā esam līdz tam nonākuši. 


6. DISCIPLĪNA. Saturns nemīl vieglprātīgos jokus. Tev arī nevajadzētu ar viņu jokot. Celties vajag no rītiem laicīgi, uz darbu doties vajag laicīgi, būt godīgam darbā (nemelot), doties vingrot vai pavadīt regulāri laiku pie dabas. Ja būsi pietiekami aizņemts, Saturns Tevi liks mierā un ļaus Tev darboties. Nodomās - lūk, kāds čakls cilvēks, mācās, iešu pamocīt citus. 

7. Minimālisms. Mazāk ir vairāk. Mazāk mantu, mazāk ēdiena, mazāk pļāpas un klačas, mazāk viss, kas rada lieku haosu apkārt. Jebkurai saimniecei ir zināms, jo vairāk mājās ir mantu, jo lielāks haoss būs. Ziedot labās mantas, drēbes un spēļmantas tiem, kam tās varētu noderēt.


8. Rūgta un skarba REALITĀTE. Tas iest tieši sejā. Nekāda pozitīvā domāšana, afirmāciju skandēšana. Saturns smejās par to visu. Cilvēki to sauc par pesimismu un negatīvo domāšanu ? Saturns tikai vēlas, lai Tu ieraugi realitāti, apzinies to un tad sāc kaut ko darīt praktiski! Mukšana prom no realitātes ar saldām afirmācijas izraisa Saturnam žagas.


Var iestāties bez naudas un bez darba periods. Saturns var piegādāt arī sāpes, hroniskas slimības (locītavas, kauli, nervu sistēma). Atšķirībā no Ketu perioda, kur tas notiek mistiskas karmas rezultātā, lai Tu pievērstos garīgai dzīvei, šeit tas notiek dēļ slinkuma un augstprātības. Kā jau minēju, Saturns ir naidā ar Sauli - karali. Ja Saturns redz cilvēka kaut mazītīņo augstprātību un “es visu zinu labāk”, tas spēj Tavā ego izdedzināt lielus caurumus ar savu ledus skatienu. Var piespiest strādāt vismelnāko un visnecilāko darbu. Atceries - pazemība ir atslēgas vārds. Īpaši šis attiecas uz Simha lagnu (Lauvas ascendentu), kam šis periods varētu likt kļūt pazemīgiem, uzsverot partnerattiecības un kalpošanas darbu kā lielāko izaicinājumu.

9. GAR-LAI-CĪ-BA. Tu tomēr aizej uz ballīti, bet sēdi un domā kādi darbi vēl jāizdara mājās. Tu vēro kaut ko skaistu, bet vienīgais ko Tu redzi ir tas darbs, kas tajā visā ieguldīts. Visi smejās un priecājas par skaisto dzīvi, bet Tev prātā depresīvā latvieša jociņi - 2+2=4 + PVN. Lai izmantotu šo laiku - mācies. Apgūsti to jomu, kurā Tev atrodas Saturns (pajautā savam astrologam). Esi ziņkārīgs un veido no nekā kaut ko. Izpildi savu pienākumu šeit uz zemes, pat ja Saturna smagnējā enerģija Tevi spiež pie zemes. 


10. Garīgums. Saturna garīgums izpaužas tajā, ka viņš norāda kā mūsu augstprātība traucē izaugsmei. Gara brīvību ierobežo ego mūris. Ja nenojauksi pats, atnāks kāds saturniskais cilvēks un izdarīs to Tavā vietā. Kā atpazīt saturniskos ? Tie ir tieši, skarbi, mierīgi, taisnīgi un tumši tēli (apģērbā, matos utt.)


11. TAISNĪGUMS. Izturies pret visiem vienlīdzīgi un godīgi, maksā parādus laicīgi, ziedo naudu tiem, kam tā tiešām ir nepieciešama. Saturna periodā spilgti strādā teiciens “Ko sēsi, to pļausi”. 

Veselības ieteikumi Saturna periodā:

1. Saturna daba ir AUKSTA - uzturā lieto pārsvarā siltus, mitrus un eļļainus ēdienus. Tie palīdzēs Tev būt siltam un mierīgam. 

2. Saturns rada spriedzi - ājurvēdā aprakstītie augi palīdzēs veicināt mieru - ashwagandha, brahmi, gotu kola, shankapushpi, lakrica, kalme, lavanda, vīgrieze, tagara utt. Pirms lietošanas konsultējies ar speciālistu labākā auga izvēlē. 

3. Izveidot ikdienas režīmu. Jā, jā, garlaicība - katru dienu viens un tas pats, bet tas saglabās Saturnu mierīgu. Uzturēt kārtību mājās, ikdienā, bez pārspīlējumiem. Tik vienkārši. Bet tik efektīvi. 

4. Joga, meditācija. Kaut vai tāpēc, ka to vajag praktizēt regulāri, tā ir viena no praksēm, kurā ir savienots viss vajadzīgais. 

5. Svaigs gaiss, kustības un DARBS. Slinkums ierobežo, disciplīna atbrīvo. 


Piemēri

Tikai tāpēc, lai jums neliktos, ka Saturns ir tik melns kā viņu smērē. Ok, viņš ir melns. Daudzi no minētajiem cilvēkiem savu slavu un daži arī postu ir guvuši tieši pateicoties Saturna varenajam spēkam.

Beyonce: Saturna periods 1988 - 2007, Sade Sati 2009 - 2017
Saturna periodā dziedāja grupā, daudz grūta darba ierobežojumi, bet arī slava. Ar 2002 gadu solo panākumi. (Interesants cits novērojums - Sade Sati 1 posmā, paralēli gāja Bu-Ke periods, 2010-2011 gadā viņai bija spontāns aborts, ko viņa raksturo kā skumīgāko notikumu savā dzīvē).
Sandra Bullock: Saturna periods 2001 - 2020, Sade Sati sāksies 2020 gadā.
Ar 2000 gadu sākās viņas stabilā karjera, ar lieliem panākumiem filmu industrijā. Viņas piedalīšanās dažādos trilleros un tajā pašā laikā vieglās komēdijās ir savdabīgi raksturots, cik dažāds gan var būt Saturns. Privātā dzīve raksturota kā smaga šajā periodā, vairāki fanu uzbrukumi mijās ar vairākiem apbalvojumiem. Viss tiek turēts līdzsvarā.
George Clooney: Saturna periods 2014 septembris - 2033, Sade Sati 2017 - 2025
Viņa Saturna periods sākās tik zīmīgi - ar laulībām. Ar sievieti, kas ir juriste un pat nezināja, kas viņš tāds ir (!! cik saturniski gan tas var būt). Viņa lielie panākumi karjerā ir dēļ Rahu un arī Jupitera periodiem (cik klasiski). Bet, pašreiz Saturns ar ģimenes ierašanos ir ienesis jaunas vēsmas, jāatzīmē ka viņa kartē Saturnam Dominancē ir 3.8 punkti (tas ir daudz), turklāt Saturns ir savās mājās. Vērojam.
Michael Jackson: Saturna periods 1972 - 1991(Saturs skorpiona zīmē, 10 mājā). Sade Sati 1990 - 1998. Saturnam 3.8 punkti.
Šis bija tas posms, kura laikā viņš lēnām bet pamatīgi kāpa pa karjeras kāpnēm. 1980tos gados viņam atklāja slimību Vitiligo. Bet, kā jau Saturns dara, neiztrūka arī daudz jo daudz dažādas negatīvas slavas, kas ievainoja viņa ego. Dēļ operācijām viņam bija daudz sāpes (Saturns), kas lika dzert daudz pretsāpju zāles. Sākoties Ketu periodam 2008 gadā, viņa dzīve noslēdzās gadu pēc tā sākuma ar zāļu pārdozēšanu (Ketu - pārvalda farmāciju kopā ar Rahu)
Heath Ledger: Saturna periods sākās 2003 gadā (Saturns retrogrāds Lauvas zīmē, 6 mājā +Rahu), aktieris nomira 2008 gada janvārī dēļ narkotisko vielu pārdozēšanas.
Viņa pirmā filma, kas guva panākumus sākās jau Jupitera periodā, Saturna perioda filmas iezīmēja nopietnāku un traģiskāku noti. Viņa triumfs filmā “The DARK Knight” atspoguļo visu Satura periodā esošo cilvēku iekšējo konfliktu. Viņa intervijās depresija, kas viņu nomocīja, iezīmējās spilgti.
Lady Gaga: Saturna periods sākās 2005 - 2024. Sade Sati 2009 - 2017.
Tālajā 2005 gadā viņa ierakstīja savas pirmās dziesmas, bet īstu slavu tā piedzīvoja iznākot singlam “Poker face” 2008 gadā. Sākot ar 2009 gadu viņas karjera turpināja strauji augt. Bet, kā viņa ir uzsvērusi intervijās - tas viss nācis caur smagu jo smagu darbu.


Rakstā iekļautas frāzes no lieliskā astrologa G.Vijay Kumar raksta “Understanding Saturn”
 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu