Saturns tuvāk, viņš ir Retrogrāds 2020

Retrogrāds Saturns jeb Shani Vakra
11.maijs 7:09 – 29.septembris 2020 Mežāža zīmē, Uttara Ashadha nakšatrā


Galvenais ierobežojumu un novēlošanās karalis ir devies atpakaļ gaitā. Tas nozīmē, visi jaunie projekti un idejas – vēlāk. Ja vēlies ar kādu sacelties, atceries, ka šajā laikā karmas princips – dots devējam atdodas darbojas ar lielāku sparu. Vien tāpēc, ka Saturns pašreiz uz zemi skatās ar lupu. Daudz smalkāk vēro mūsu darbības un ne-darbības. Var būt, ka būs grūtības pabeigt līdz galam darbus, bet ir jāsaņemas. Var būt sajūta, ka galvā uzturas nevis smadzenes, bet ķīselis ar pāris klimpām. Var rasties sajūta, ka lai sevi apmierinātu, jāiegādājas kaut kas tāds, kas noteikti vēlāk nebūs pat vajadzīgs. Var būt arī sajūta, ka vajag kādam pateikt kā jādzīvo, koriģēt citus.

Neatkarīgi no tā, elastība un spēja pielāgoties, strukturizēt ikdienu ir atslēgas vārds uz ko jāmeditē šajā vasarā.


Fiziski ķermenī tas var radīt problēmas ar ceļgaliem, kauliem un locītavām, nedaudz arī ādu. Jāizvērtē mūsu spēja pielāgoties un būt elastīgām situācijās.


Nakšatra: Uttara Ashadha. Simbols – ziloņa ilkņi kā līdera un cīņas simbols.

Nakšatras pārvadītājs – Saule.

Tātad, šajā laikā Saturns liks pārvērtēt un izvērtēt cīņas nepieciešamību dažādās dzīves jomās, atkarībā kur atrodas jūsu ascendents vai Mēness.

Katru reizi, kad Saturns ieiet retrogrādā viņš parāda jaunas un jaunas lietas, kas jāatkārto. Katram nedaudz citas, bet karmas princips visiem darbojas divreiz spēcīgāk nekā parasti. Tā ka, ko sēsi šajā laikā, to rudenī pļausi. Kādi ir riski šajā laikā: vari justies, ka nevēlies būt paklausīgs, dumpoties vairāk kā parasti. Būs grūtības kārtīgi pabeigt darbu, nāksies sevi vairāk piespiest kā parasti. Var rasties liela vēlme spontāni iztērēt naudu lietām, kas tev nemaz nav vajadzīgas. Visu šo iemeslu dēļ, retrogrādu planētu laiks nav labvēlīgs visa veida jauna sākumam - drīzāk tas tāds dīkstāves un dzīves izvērtēšanas posms. Ņemot vērā, ka retrogrādās planētas šovasar mūs bagātīgi apciemos, tad šī vasara ir laba filozofiskām sarunām un apcerēm, lietu pabeigšanai, salabošanai un maksimāli izvairoties no jaunām idejām un projektiem. Es esmu runājusi, nesaki, ka neteicu neko. 


Auniem

šis laiks būs darba “pauze”, jo darbi neies tik ātri kā gribētos. Šajā laikā smadzenēs var būt ķīselis un neizpratne, var būt pat domas nerespektēt priekšniek un vispār aiziet no darba. Pacietība būtu labākais, ko šis laiks mācīs. Aizmukšana nav labākais laiks, vēlams arī pārāk nekritizēt partnerus, jo tie liksies ka nav īsti “pareizi un piemēroti”. Ķermenī vājās vietas: limfātiskā sistēma, pēdas, ceļi un locītavas, nieres un muguras lejasdaļa.


Vēršiem

tēvs un skolotājs var likt manīt par sevi, gribēsies nerespektēt skolotājus un mācības. Labākais laiks lai atkārtotu un padziļinātu mācības, paskatīties kādi materiāli ir iekrājušies un nesakārtoti. Strīdi ar autoritātēm jāatliek uz vēlāku. Iespējamas problēmas ar gremošanu un radiniekiem. Ķermenī vājās vietas: gremošana, gūžas, apakšstilbi un venozā sistēma.


Dvīņiem

var rasties spontāna vēlme iegādāties pilnīgi nevajadzīgas lietas, iespējams pat sākt jaunus “skyrocking” projektus. Iepauzē. Pārvērtē. Iespējama veselības pasliktināšanās un depresīvas izjūtas. Nododies meditācijai un jogai, nesēdi pa naktīm, bet izgulies. Vēlme mainīt darba virzienu un koriģēt esošos bērnus arī izvērtīsies par lielu vilšanos. Ķermenī vājās vietas: ārējie dzimumorgāni, kuņģis un aknas, ceļi.


Vēžiem

pēkšņi liksies, ka partneris nav īstais. No 13.maija, kad arī Venera ieies retrogrādā var uzrasties kāds sens mīļotais, kas var likt nerespektēt savu partneri, jo viņš liksies pārāk egoistisks un nejūtīgs. Vēžu partneri var šķist distancētāki kā parasti, jo tie iegrims dziļās pārdomās par sevi un dzīvi. Nelabvēlīgs laiks, lai šķirtos, jo viss var pagriezties pēc tam uz pašiem ar dubultu devu. Ķermenī vājās vietas: nieres un muguras lejasdaļa, sirds un plaušas, gūžas.


Lauvām

problēmas ar vēderu un gremošanu, konflikti paši nāks un uzprasīsies veidot kašķi, ieņemt egoistisku lomu. Piebremzē. Pārvērtē. Varbūt vajag mācīties sadarboties, sistematizēt un plānot racionāli, nevis ļaut savam ego iet pa priekšu jebkurai loģikai. Ķermenī vājās vietas: gremošana, ārējie dzimumorgāni, rokas un pleci.


Jaunavām

bērni pēkšņi šķitīs kā apgrūtinājums, doma, ka ar viņiem kaut kas jādara un jāveic kādas aktivitātes, būs slogs. Šajā laikā plānot un sakārtot laiku, dienas grafiku kļūs aktuālāk kā pirms tam. Attiecību tēma liks manīt par sevi, partneris kaitinās un liksies, ka viņa kosmiskie lidojumi ir neracionāli un nepamatoti. Gribēsies partneri ielikt savos uzskatu rāmjos un sakārtot pa savam. Atceries, ka viss sākas no mums un apkārtējie ir tikai spogulis mūsu kļūdām apziņā. Ķermenī vājās vietas: kuņģis, nieres, seja un mute.


Svariem

būtisks laiks, lai sakārotu savas sirds lietas, pašreiz liksies, ka sirds ir auksta un aizvērusies uz apkārtējo pasauli. Tas tāpēc, lai darbotos ar sirds enerģiju caur meditāciju un kārtojot māju. Labs laiks, lai sakārtotu sevi, disciplinētu savu dienas ritumu un uzlabotu savu stāju, veselību. Var būt sajūta, ka juties ierobežots, bet tas tāpēc, lai tu iemācītos saplānot un sakārtot sevi, savu veselību un savas mājas. Darbā lietas var iesprūst uz vasaras laiku un nekustēties, bet arī šeit - kārtība labi ietekmēs procesu gaitu. Depresīvas sajūtas. Ķermenī vājās vietas: sirds, kuņģis, galva.


Skorpioniem

radošā rīcība un atteikšanās no sava personīgā mērķa, lai izceltos uz citu fona. Šis laiks jāvelta radošai un aktīvai rīcībai ar rokām, realizējot varbūt lietas, kas noliktas sen pagultē un gaida īsto dienu. Šī vasara ir tā īstā diena. Ja nav skaidrs, tad jāmeditē. Un meditēt skorpioniem vislabāk uz to, kas kustās, to, kas mainās un darbojās, piemēram – skudru pūznis. Laikā kad Venera ieies retrogrādā no 13.maija līdz 25.jūnijam var atgriezties kāda vecā mīlestība, vai būs kāda nozīmīga iepazīšanas ar pretējo dzimumu. Jābūt uzmanīgam, jo bieži Venera retrograda atnes tiešām karmiskus partnerus, kur gaidāmas lielas mācības, kas nav pabeigtas iepriekšējā dzīvē. Ķermenī vājās vietas: rokas un pleci, pēdas un limfātiskā sistēma, kuņģis.


Strēlniekiem

labs laiks, lai sakārtotu naudas lietas, diētu; ģimene un radinieki var likt manīt un prasīt daudz uzmanības un darbu. Negribēsies veikt, būs grūtības kārtīgi pabeigt darbu. Tie var kļūt uzstājīgi jautājumos, kas saistīti ar pienākumiem un to izpildi. Fantāzijas par miljonu jāatmet un jāķeras pie plānu veidošanas. Emocionāla nomāktība. Ķermenī vājās vietas: sejas rajons, sirds un plaušas, apakšstilbi, venozā sistēma.


Mežāžiem

lielisks bet grūts laiks, jo tiem kam iet Sade Sati, retrogrādais Saturns spiedīs vairāk kā parasti. Liks pārvērtēt savu fizisko ķermeni, vēlams tiešām iespringt uz disciplīnu un savas formas uzlabošanu. Rūdīšanās pasākumi nesīs lielu labumu. Fiziskā ķermeņa slinkošana atsauksies gan uz darbu, gan uz rīcībām. Viss, kas tiks nostiprināts šajā laikā, ilgs ilgstoši arī nākotnē. Nesākt nekādus jaunus projektus šajā vasarā, īpaši darba jomā. Vēlme būt gudrākam par autoritātēm un partneri var beigties kā pamatīgs sitiens pa ego. Un tas būs trīskārt sāpīgāk kā parasti. Sēžam, vingrojam un daudz neiztaisamies. Ķermenī vājās vietas: galva un vispārējā imunitāte, rokas un pleci (labi plecu masāžai), ceļi.


Ūdensvīriem

laiks, kad gribēsies gremdēties vientulībā ar čipsu paku un saldējumu. Sajūta, ka galva nestrādā un dēļ tā var pēkšņi izdomāt pieņemt kaut kādus neracionālus, nepamatotus un spontānus lēmumus. Vēlme nepaklausīt dzīves skolotājam, īpaši tēvam, būs ar sāpīgām sekām. Lai nenokļūtu izolētā situācijā vēlams veltīt 10 – 15 minūtes meditācijas dienā, vēlams uz kaut ko stabilu un fiksētu.


Zivīm

sāpīgi ierobežojumi, jo Saturns retrogrādā ar trešo aspektu skatās tieši uz jums, mīļie fantāziju cilvēki. Varat justies, ka jūsu harmoniskā dzīves plūsma pēkšņi nonākusi tādā kā stop punktā. Un nevar pakustēties. Spiediens no bērniem un radiniekiem pieaug, vēlme tos koriģēt un mainīt var beigties ar fiasko. Jo cilvēki nemainās, mēs tikai sevi sakārtojam, vai arī nē. Ķermenī vājās vietas: apakšstilbi, venozā sistēma, imunitāte un pašsajūta, kuņģis, ārējie dzimumorgāni.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu