Jogas un Pranajamas nometne 2016

Šogad vasaras nometne Rušonā gaidīs tieši Jūs 


 

Jogas nodarbības 1 reizi dienā no rīta - aktīvas, možumam 

Yin joga - relaksējoša, nomierinoša joga. 1x dienā pēcpusdienā pirms vakariņām 

Pranajama - dažādas elpošanas tehnikas. 1x dienā. 

Programmā vēl iekļauts: divi pirts vakari, danču un dziesmu vakari, veģetārs uzturs. 

Papildus iespējams iepriekš rezervēt: pirts pērienu, masāžu, Baha ziedu un vēdiskās astroloģijas konsultāciju. 

Cena: 290 Eiro par visām dienām 

Pieteikties: ilzeselecka@gmail.com

Pirmā iemaksa 30% apmērā no summas līdz 1. jūnijam 2016 (rekvizīti sk.pie kontaktiem

Atsauksmes no nometnes 2014 gadā: 

 Uz šo nometni es braucu kā uz svētkiem. Man tā ir svētvieta manam ķermenim, dvēselei un garam. Dziļa pateicība par iespēju mācīties šo mīlestību, sajust to un dalīties, sajust gan sevi, gan apkārtējos cilvēkus, fantastisko dabu, kad pazemībā gaidi, kamēr bite vai taurenis paņem savu ņemamo no zieda un tikai pēc tam to noplūc tējai. Kad koks atdod savus zarus dziļā mīlestībā manai pirtslotai, kad ezera ūdens piepilda dvēseli un spirdzina vai atveldzē ķermeni pirms jogas vai meditācijas nodarbības, uz kuru aizeju tīra... Šī ir vieta, šis ir laiks un šie ir cilvēki, ar kuriem kopā varu mācīties, kā ikdienā izmantot vēdiskās zināšanas, kas kā diegs palīdz veidot manu latviskās dzīvesziņas puzuri, dzīvot savas zemes enerģijā un būt harmonijā gan ar sevi, gan ar apkārtējiem. Šī nedēļa ir bijusi tik koncentrēta un tajā pašā laikā atbrīvota, mīlestības un prieka caurstrāvota, ka apziņai ir izdevies milzīgs lēciens gaismas virzienā. Mīļš paldies! Iveta P. 
Esmu pateicīgs par iespēju būt šeit, kopā ar Jums. Vietā kur migla, kas klāj manas šīs dzīves ceļu, ir kaut nedaudz izklīdusi un šķiet ka spēju saredzēt kādu gabaliņu tālāk. Pazemīgā pateicībā visiem. Agris. 
Esmu patiesi priecīga par šo iespēju būt šeit un tagad pie Rušonas ezera, šajā nometnē. Priecīga, ka uzdrošinājos, tā man bija vienreizēja pieredz un piedzīvojums. Ņemšu līdzi ļoti daudz jaunu atziņu ko pārdomāt. Vēlreiz paldies visiem.. Edīte. 
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu